Helista E - R 10:00 - 18:00

Vaarika ketoonid 1000 mg kapslid

-47%
14.80€
7.80€
2 või enam
7.75€
3 või enam
7.70€
Laos
Mudel: F0022

1 arvamust


Vaarika ketoonid on ensüümid, mis kiirendavad ainevahetust ja aitavad seeläbi kaalu langetada. 

ilma suhkruta  ilma suhkruta
ilma konservandita  ilma konservandita
ilma magusaineta  ilma magusaineta
ilma värvaineta  ilma värvaineta
ilma gluteeni  ilma gluteeni

30 portsionit - 30 kapslit - 30-päeva kuur

Vaarika ketoonid - need on looduslikud aromaatsed ühendid, millel on fermentatiivne aktiivsus. Ained mõjutavad organismi metabolismi nii hästi, et neid peetakse üheks kõige tõhusamaks kaalu kaotamise vahendiks. Toote üks kapsel sisaldab sama palju ketoone kui 40 kg värskeid vaarikaid. Toode võetakse...

Kirjeldus

Vaarika ketoonid - need on looduslikud aromaatsed ühendid, millel on fermentatiivne aktiivsus. Ained mõjutavad organismi metabolismi nii hästi, et neid peetakse üheks kõige tõhusamaks kaalu kaotamise vahendiks. Toote üks kapsel sisaldab sama palju ketoone kui 40 kg värskeid vaarikaid. Toode võetakse organismi poolt hästi vastu ja erinevalt puuviljast ei sisalda see suhkrut, mis aitab kaasa kaalutõusule.

Vaarika ketoonide kasulikud omadused

  •  Ainevahetuse parandamine ja kiirendamine;
  •  Seeditud toidu muutmine puhtaks energiaks;
  •  Vahetu vastastikune toime rasvarakkudega ja nende aktiivse põletamise soodustamine.

Vaarika ketoonide toime sarnaneb ingveri ekstraktiga, mida kasutatakse ka ülekaalu vastu. Ainult 1 kapsli tarbimine päevas soodustab rasvkudede aktiivsemat põlemist.

Kellele toodet soovitatakse?

Vaarika ketoonid - see on täiesti looduslik ja ohutu toode, mida saavad kasutada ülekaalulised inimesed. Seda soovitatakse kasutada täiskasvanutele. Vaarika ketoonid täiendavad suurepäraselt igasuguse rasvumisastme klassikalist ravi.

Arvamused (1)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Sildid: Kaalulangetamise toidulisandid, Toidulisandid kaalu langetamiseks

Raspberry Ketones 1000mg Label

Ingredients: Raspberry Fruit Extract, Bulking Agents (Dicalcium Phosphate, Microcrystalline Cellulose), Hydroxypropyl Methylcellulose Capsule Shell, Anti-Caking Agents (Magnesium Stearate, Silicon Dioxide).

Dosage: 1 capsule daily.

Allergen information: Manufactured on equipment which processes products containing nuts, milk, shellfish, fish and soya.