Helista E - R 10:00 - 18:00

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

HAABERSTI 1, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

Spermaxx 7 in 1 kompleks tabletid

-40%
20.00€
12.00€
2 või enam
11.60€
3 või enam
11.55€
Laos
Mudel: F0185

1 arvamust


Spermaxx on kompleksne vahend meeste tervise tugevdamiseks.

ilma suhkruta  ilma suhkruta
ilma konservandita  ilma konservandita
ilma magusaineta  ilma magusaineta
ilma värvaineta  ilma värvaineta
ilma gluteeni  ilma gluteeni

30 portsionit - 120 tabletti - 30-päeva kuur

Meesteprobleemide lihtne lahendusSpermaxx on kompleksne vahend meeste tervise tugevdamiseks. Toidulisandi koostisse kuulub 7 taimset komponenti, mis parandavad urogenitaalse süsteemi seisundit ja parandavad tõhustavad sperma kvaliteeti. Regulaarne Spermaxx võtmine aitab parandada reproduktiivset fun...

Kirjeldus

Meesteprobleemide lihtne lahendus

Spermaxx on kompleksne vahend meeste tervise tugevdamiseks. Toidulisandi koostisse kuulub 7 taimset komponenti, mis parandavad urogenitaalse süsteemi seisundit ja parandavad tõhustavad sperma kvaliteeti. Regulaarne Spermaxx võtmine aitab parandada reproduktiivset funktsiooni ja ennetada meestehaiguste teket.

Kuidas koostisosad toimivad?

  • Tribuluse viljad. Stimuleerivad munandite aktiivsust ja meesuguhormooni (testosterooni) sünteesi. Parandavad potentsi, suurendavad spermatosoidide arvu ja liikuvust. Hiina tavameditsiinis kasutatakse tribuluse vilju meeste afrodisiakumina. 
  • Aspari juured. Sisaldavad suurt kogust C-vitamiini, mis ennetab sperma oksüdatsiooni ning suurendab selle kogust. Sellepärast on aspar kõigepealt soovitatav meeste fertiilsuse parandamiseks. Peale selle kuuluvad taime koostisse saponiinid, mis avaldavad diureetilist ja põletikuvastast mõju.
  • Elevant liaanide (Argyreia nervosa) varred. Vähendab urogenitaalse sfääri haigestumisriske meestel. Omab turse- ja põletikuvastaseid omadusi. Soodustab kusemise normaliseerimist ja täielikumat kusepõie tühjendamist eesnäärmepõletiku või näärekasvaja korral.
  • Asterkant longifolia seemned. On loonud endale hea diureetilise vahendi nime. Parandavad kuse väljavoolu, vähendavad seisakuprotsesse eesnäärmes. On tõhusad ägeda ja kroonilise prostatiidi kompleksse ravi korral.
  • Lagritsa juur. Sisaldab aineid, mis on aktiivsuselt sarnased steroidhormoonidega, mida toodab neerupealiste säsi ning mis avaldavad suurt põletikuvastast mõju. Samuti väljendab lagritsa juur mõningaid diureetilisi omadusi, soodustab kolesterooli taseme langetamist ja ennetab ateroskleroosi teket.
  • Mucuna pruriens seemned. Kuuluvad paljude toidulisandite koostisse sperma kvaliteedi parandamiseks. Avaldavad stimuleerivat mõju suguelunditele. Aktiveerivad spermatogeneesi ja suurendavad sperma viljastusvõimet. On tõhus meeste afrodisiakum.
  • Pika pipra viljad. On edukalt rakendatav võitluseks erektiilse düsfunktsiooniga. Parandavad mikrovereringet eesnäärmekoes, ennetab seisakuprotsesside teket.

Mis juhul on Spermaxx kasutamine soovitatav?

  • Stressist, kahjulikest harjumustest, madalast füüsilisest aktiivsusest põhjustatud meeste fertiilsuse vähenemine.
  • Näärekasvaja profülaktika või kompleksne teraapia.
  • Eesnäärmepõletiku profülaktika või kompleksne teraapia.
Arvamused (1)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Sildid: Toidulisandid meestele

Toitumisalane teave

Portsjon: 4 tabletti
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Tribulus terrestris (Gokshura) 240mg *
Asparagus racemosus (Shatavari) 240mg *
Argyreia speciosa (Vriddhadaru) 240mg *
Astercantha longifolia (Kokilaksha) 240mg *
Glycyrrhiza glabra (Mulethi) 240mg *
Mucuna pruriens 200mg *
Piper longum (Pippali) 40mg *
*protsent päevasest võrdluskogusest

Koostisosad: Tribulus terrestris (Gokshura), Asparagus racemosus (Shatavari), Argyreia speciosa (Vriddhadaru), Astercantha longifolia (Kokilaksha), Glycyrrhiza glabra (Mulethi), Mucuna pruriens, Piper longa (Pippali), Sodium starch gluconate, Magnesium stearate.

Allergeenid: Free from allergens.