Helista E - R 10:00 - 18:00

Al. 30€ tasuta tarne!
Kvaliteetsed toidulisandid Britist
Parimad hinnad!
Pidevalt %-kampaaniad

Mustikas

Mustikas toidulisand silmadele.

Kuigi otseseid tõenduseid selle kohta, et mustikas silmadele ja nägemisele suudab teha rohkem, kui ütleme näiteks igapäevane gümnastika, suunatuna silma kui organi verevarustuse ja töövõime parandamisele - ei ole, ei saa väita, et see on täiesti kasutu. Näiteks suudab mustikas veidi tõsta verevoolu kiirust, muuhulgas näiteks orbiidis ja silma põhjas. Taolised ilmingud viivad seaduspäraselt selleni, et silm saab rohkem hapnikku ja toiteaineid ning töötab seetõttu veidi paremini, kui enne mustika saamist.

Loe edasi...


Mustika ekstrakt 4000 mg tabletid
Mustikas on tuntud spetsialistide ning tavakasutajate seas kui suurepärane vahend erinevate nägemisp..
Mustika ekstrakt 4000 mg tabletid
-10%
Mustikas on tuntud spetsialistide ning tavakasutajate seas kui suurepärane vahend erinevate nägemisprobleemide kõrvaldamiseks.
Vision Care kompleks tabletid
VISION CARE — naturaalne kompleks silmade kaitsmiseks raskete koormuste eest ning nägemise säilitami..
Vision Care kompleks tabletid
-38%
Vision Care - naturaalne kompleks silmade kaitsmiseks raskete koormuste eest ning nägemise säilitamiseks.
Showing с 1 to 2 of 2 (1 pages)

Sildid: Toidulisandid naistele, Vitamiinide kompleksid, Mineraalide kompleksid, Toidulisandid meestele, Vitamiinid ajule, Aju vitamiinid, Toidulisandid ajule, Vitamiinid närvisüsteemile, Toidulisandid närvisüsteemile, Vitamiinid mälule, Mälu vitamiinid, Toidulisandid mälu parandamiseks, Toidulisandid südamele, Vitamiinid südamele, Toidulisandid silmadele, Vitamiinid nägemisele, Toidulisandid nägemisele