My cart

0 toode(t) - 0.00€
Lipo Burn N60
Lipo Burn N60
SALE

Lipo Burn N60

Lipo Burn - efektiivseks rasva põletamiseks ja vastupidavuse suurendamiseks

12.90€ 30.00€ -57%

overview

Lipo Burn - Efektiivseks rasva põletamiseks ja vastupidavuse suurendamiseksMida peenem on nahaalune rasvkude, seda selgemini on näha lihasreljeefi. Sellepärast tavaliste regulaarse...
Maksudeta: 10.75€
Mudel: F0171
Saadavus: Laos

NB! SUVEL OLEME AVATUD E, K, R 10:00 - 18:00
ÜLE 30€ OSTUDELE TASUTA TARNE SMARTPOSTIGA
ÜLE 40€ OSTUDELE TASUTA KLIENDIKAART

Mitte ületada soovitatud päevast annust. Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes. Lastele ainult arsti soovitusel! Mitte kasutada tasakaalustatud ja täisväärtuslikku toidu asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida toatemperatuuril, kuivas, valguse eest kaitstult.

Lipo Burn - 
Efektiivseks rasva põletamiseks ja vastupidavuse suurendamiseks

Mida peenem on nahaalune rasvkude, seda selgemini on näha lihasreljeefi. Sellepärast tavaliste regulaarsete treeningute kõrval soovitatakse kasutada erinevaid rasva põletavaid tooteid, et lihasreljeef joonistuks välja. Lipo Burn on naturaalne spordi toidulisand, mille koostisesse kuuluvad 5 võimsat rasva põletavat komponenti ja kaks antioksüdantse aktiivsusega vitamiini. Rasvapõletajad kiirendavad energiavahetust, vähendavad rasva mahtu ja alandavad efektiivselt kaalu. Ning valemit täiendavad vitamiinid aitavad kaasa taastumisele peale intensiivseid treeninguid. Lipo Burn ei sisalda keelatud stimulaatoreid, seetõttu tagab tema kasutamine teile kolossaalse energiavoolu ja reljeefsed lihased kurnamata organismi!


Kuidas töötavad komponendid?

  • Inositool. Kiirendab rasvade ainevahetust, tugevdab letsitiini tootmist, toetab maksa tervist.  Koos koliiniga ennetab kolesteroolse katu tekkimist veresoontes ja aitab kaasa profülaktiliselt südame-veresoonkonnahaiguste ennetamisel.
  • L-türosiin. On adrenaliini ja noradrenaliini eellane. Tõstab vastupanuvõimet, aitab ennetada väsimustunnet peale treeninguid. Aitab kaasa rasva põletamisele ja kaitseb lihaseid vigastuste eest. 
  • Koliin bitartaat. Takistab rasvade ladestumist kudedes, mõjutab insuliini tootmist ja reguleerib süsivesikute ainevahetust. Organismis moodustub koliinist atsetüülkoliin, mis osaleb närvisignaalide edasikandumises. Sel viisil aitab koliin toetada närvisüsteemi tervist. Lisaks selle,e töötab ta kui hepatoprotektor, stimuleerides kaitsvaid fosfolipiide maksas.
  • L-karnitiin tartraat. Kõige populaarsem spordi rasvapõletaja. Kiirendab rasvade muutumisprotsessi energiaks. Väljutab oksüdatsiooniprodukte ja liigset vedelikku organismist. Tõstab valgusünteesi, mis aitab kaasa lihasmassi kasvatamisele.
  • Rohelise tee ekstrakt. Stimuleerib ainevahetust, normaliseerib oksüdatiivseid-taastumisprotsesse ja aitab kontrollida söögiisu. Tänu komplekssele mõjule südame-veresoonkonnale, närvi- ja hingamissüsteemile, tõstab ta füüsilist aktiivsust ja üldist elutoonust.
  • B6-vitamiin. Omab lipotroopset efekti, kaitseb vabade radikaalide mõju eest, osaleb valkude ainevahetuses. Uute valkude süntees ja lihaskasv on võimalikud ainult B6-vitamiini olemasolu korral.
  • B1-vitamiin. Parandab närvi-lihaste juhtivust, stimuleerib energia moodustumist, vähendab väsimust peale treeninguid.


Soovitused tarbimiseks

  • Efektiivne rasvapõletus ja lihasmassi moodustamine
  • Vastupanuvõime tõstmine
  • Komplekssete kaalulangetusprogrammide koostisena

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Toidulisandid

Has no item to show!