My cart

0 toode(t) - 0.00€
Kookoseõli 1000 mg kapslid N60
Kookoseõli 1000 mg kapslid N60
SALE

Kookoseõli 1000 mg kapslid N60

Spetsiaalsed pressimistehnoloogiad võimaldavad tootmisprotsessi käigus hoolikalt säilitada kookosõli kasulikke omadusi

10.00€ 24.00€ -58%

overview

Kookosõli kapslites 1000mg Seda kookosõli kasutavad bioloogiliselt aktiivse toidulisandina nii kogenud sportlased kui ka algajad. Tema abiga on võimalik kergemini toetada normaa...
Maksudeta: 8.33€
Mudel: F0140
Saadavus: Laos

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 12:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

PAE 74, KONTOR-LADU AVATUD ETTEHELISTAMISEGA +372 600 30 40.

Tellimusele saab järgi tulla Linnamäe tee 3 kaupluse lahtiolekuaegadel.

ÜLE 30€ OSTUDELE TASUTA TARNE SMARTPOSTIGA

Mitte ületada soovitatud päevast annust. Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes. Lastele ainult arsti soovitusel! Mitte kasutada tasakaalustatud ja täisväärtuslikku toidu asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida toatemperatuuril, kuivas, valguse eest kaitstult.

Kookosõli kapslites 1000mg

Seda kookosõli kasutavad bioloogiliselt aktiivse toidulisandina nii kogenud sportlased kui ka algajad. Tema abiga on võimalik kergemini toetada normaalset energiabalanssi treeningute ajal. Preparaadi koostisesse kuuluvad aktiivsed ained, mis avaldavad tugevdavat toimet südamele, mis omakorda aitab kaasa tervise tugevdamisele. Samuti on kookosõlil positiivne mõju inimese talitluslikule immuunsüsteemi seisundile ning kilpnäärmele. Teda saab kasutada sõltumatult ja toetava vahendina põletikuliste, nakkuslike ning muude haiguste puhul.

Kasulike ainete koostis ning omadused:

Spetsiaalsed pressimistehnoloogiad, intensiivse kuumtöötluse puudumine – see kõik võimaldab tootmisprotsessi käigus hoolikalt säilitada kookosõli kasulikke omadusi. Valmistoode ei sisalda GMO-d, solvente, transrasvu ning teisi kahtlaseid koostisosi.

Peamised õli koostisosad on rasvade gruppi kuuluvad oleiin-, palmitiin- ja lauriinhape ning teised happed. Võrdlemisi nendega sisaldub kookosõlis ka väikeses koguses kaltsiumi, rauda, B1, B2 ja B3-vitamiine, keeruliste estrite koostisosi. Toome välja mõningate koostisosade iseloomulikud omadused:

  • Suure osa õlist (45-55%) moodustab lauriinhape. Inimorganismis muundub ta loomulikul teel monolauriiniks. See aine hävitab patogeene ning võitleb efektiivselt suure hulga viirushaigustega. Teda kasutatakse ka naha regeneratsiooniprotsesside kiirendamiseks.
  • Oleiinhape kuulub polüküllastatud rasvühendite gruppi. Ta aitab tugevdada veresoonte seinu, hoiab ära nendes kolesterooli ladestumise. Tema olemasolu on on vajalik edukaks hormoonide sünteesiks. Organism toodab teda ise, kuid mitte alati piisavates kogustes.
  • Õli koostisesse kuulub kapriinhape. Ta tugevdab teiste ühendite kasulikku antibakteriaalset toimet. Samuti stabiliseerub tänu temale kaitsva immuunsüsteemi talitlus.

Preparaadi manustamine:

Antud juhul on kookosõli spetsiaalsetes pehmetes kapslites. Ta on mugav igapäevaseks tarvitamiseks. Kui pole erilisi spetsialisti soovitusi, siis on tavaliselt piisav tarvitada üks kapsel ööpäevas söögikorra ajal.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Toidulisandid

Has no item to show!