My cart

0 toode(t) - 0.00€
Vitamiinid lastele

Mida peab teadma valides vitamiine lastele.

Laste vitamiinid: milliseid toidulisandeid vajavad lapsed?

90% juhtudel on kasvavas organismis häiritud vitamiinide tasakaal. Sel põhjusel tekib lapsel loidus, hajameelsus ja nõrkus. Kõikide olemasolevate vitamiinide andmine lastele on kahjulik, isegi ohtlik.Vitamiinide kompleksse peab valima vastavalt noore organismi iseärasustele, lapse elustiilile ning aastaajale. FITS kataloogis on esitletud balansseeritud toidulisandid lastele, mis on kliiniliselt testitud ning on tõestanud oma kasulike omadusi. Meie valikust on kerge valida kompleks, mis vastaks ideaalselt Teie lapse vajadustele.

Mida peab teadma valides vitamiine lastele

Juur- ja puuviljad ei sisalda tervet vitamiinide „komplekti“. Aktiivseks kasvuks ning arenguks on vajalikud laste vitamiinid, mis tagavad kõigi elutegevuse süsteemide funktsioneerimise. Täna on valik suur, selleks, et mitte eksida, pöörake kindlasti tähelepanu:

Kunstlike värvainete olemasolule koos naatriumbensoaadiga. Selliste „vitamiinide“ tarbimisel tekib üleerutumine ja stress; Kunstlike magusainete olemasolu. Nende tarvitamine võib tekitada ainevahetuse häireid; Lõhnaainete puudumine. Enamus neist tekitab tugevaid allergilisi reaktsioone; Kuju ja maitse. Kuni 3-aastastele lastele on parem osta vitamiinseid toidulisandeid geeli või pasta kujul, vanemale lapsele on huvitavam tarvitada laste närimisvitamiine.

Mida pakub FITS

Lastele oleme valmistanud kõige maitsvamad, ohutumad ning kvaliteetsemad toidulisandid. Toodangu aluseks on naturaalsed koostisosad, mis on balansseeritud paremaks omastamiseks. Lisandid on valmistatud kõrgete rahvusvaheliste standardite alusel (Good Manufacturing Practices).

Selleks, et valida välja ideaalne vitamiinide kompleks, mis vastaks teie lapse vanusele ning vajadustele, saate lugeda lisainformatsiooni kodulehel või esitada küsimus e-posti teel. Pöörduge meie poole, aitame teid rõõmuga. Teie laps väärib kõige paremat!


LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 12:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

PAE 74, KONTOR-LADU AVATUD ETTEHELISTAMISEGA +372 600 30 40.

Tellimusele saab järgi tulla Linnamäe tee 3 kaupluse lahtiolekuaegadel.

ÜLE 30€ OSTUDELE TASUTA TARNE SMARTPOSTIGA

D3 närimisvitamiinid lastele N60
SALE

D3 närimisvitamiinid lastele N60


6.20€ 25.00€ -75%
Tooted 1 kuni 1, kokku 1 tootest (1 lehekülge)

Toidulisandid

Has no item to show!