Helista E - R 10:00 - 18:00

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

HAABERSTI 1, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

Punapeedi 500 mg kapslid

-50%
18.00€
9.00€
Laos
Mudel: F0295

1 arvamust


Punapeediekstakt sisaldab mitu tuhat mitmesugust ainet.

ilma suhkruta ilma suhkruta
ilma konservandita ilma konservandita
ilma magusaineta ilma magusaineta
ilma värvaineta ilma värvaineta
ilma gluteeni ilma gluteeni

30 portsionit - 60 kapslit - 30-päeva kuur

Punapeedikapsel on suurepärane segu, millel on lai toimeulatus ja mis põhineb tuntud peedil, mida kasvatatakse kõikjal. Nende kapslite saladus seisneb selles, et nende koostisosade hulka kuuluvad mitte ainult kuivatatud või tükeldatud peet, vaid ka selle ekstrakt. See aine koguneb kuivalt ekstraheer...

Kirjeldus

Punapeedikapsel on suurepärane segu, millel on lai toimeulatus ja mis põhineb tuntud peedil, mida kasvatatakse kõikjal. Nende kapslite saladus seisneb selles, et nende koostisosade hulka kuuluvad mitte ainult kuivatatud või tükeldatud peet, vaid ka selle ekstrakt. See aine koguneb kuivalt ekstraheerimisel. On üldteada, et peedimahl on kõrge toiteväärtuse ja raviomadustega.

Tänapäeval kasutab seda toidulisandit suur hulk patsiente. Želatiinikapslites olev peet lahustub peensooles ja hakkab tegutsema kohe pärast mitmepäevast võtmist. Sellist mahetoodet, mis on tuntud oma imeliste omaduste poolest, leiate ainult meie kauplusest.

Mõni sõna peedi kohta

Punapeet on taim, mida inimesed on kasutanud põllumajanduses väga edukalt juba pikka aega. Enne kartuli toomist Ameerikast, oli peet olnud peamine koostisosa mitmesuguste söögikordade jaoks, sealhulgas oli kõigi lemmikuks peedisupp. Enamik praeguseid põllumehi jätkab aktiivselt punapeedi kasvatamist, kuna see on veistele täiuslik toit.

Peamine peediekstrakti tootmiseks kasutatav aine on selle köögivilja juur, see pole tegelikult midagi muud kui üsna suur vegetatiivse paljunemise organ. Lehed ja vars sisaldavad ka mõnda toitainet ja peedimahla, ehkki neid ei kasutata tavaliselt ekstraheerimise toorainena.

Olulised komponendid

Punapeediekstakt sisaldab mitu tuhat mitmesugust ainet. Ainete üldkogus võib varieeruda sõltuvalt erinevatest koostistest, sest erinevad peediliigid võivad sisaldada mitmeid ainulaadseid keemilisi aineid. Pealegi on teadlased avastamas üha enam uusi aineid, mis sellest toorainest osa moodustavad. Kuid kõige olulisemad komponendid on olnud ja jäävad olema just need koostisosad:

  • Sahharoos, fruktoos ja glükoos. Need on polüsahhariidid ja monosahhariidid, mis moodustavad iga tervisliku inimese dieedi tuuma. Need ained mängivad olulist rolli kesknärvisüsteemi ja lihaste funktsioonis ning on ka rakkudes konstruktiivse ja energeetilise metabolismi põhikomponendid.
  • Flavonoidid. See on ainete rühm, mis pakub taimedele mitmesuguseid värvikomplekte, lihtsalt öeldes, pigmente. Pärast inimkehasse sisenemist mängivad nad olulist rolli hormoonide, ensüümide ja muude ainete tootmisel. Need hõlbustavad seedimisprotsessi normaliseerimist. Flavonoid on märgatav antioksüdant.
  • Orgaanilised happed. Need ained on tihedalt seotud rakkude aine ja energia tootmise, lagunemise ja ümberjaotamise protsessidega. Need on keemilise reaktsiooni kiirenditena silmatorkavalt aktiivsed.
  • C-vitamiin. C-vitamiin on inimkeha üks aktiivsemaid antioksüdante, see on E-vitamiini ja flavonoidide järel top 3-s. Samuti avaldab see positiivset mõju immuunsüsteemile ja hõlbustab närvisünapsides kiiret neurotransmissiooni.
  • Foolhape. See on seotud sünteetiliste vitamiinidega, mis on vajalikud närvisüsteemi ja veresoonte arenguks ja kasvuks. Foolhape on üsna oluline rasva, kolesterooli ja polüküllastumata rasvhapete metabolismiks. Sellel on märgatav katalüütiline aktiivsus.
  • Betaiin. See on aine, mis koguneb transmetüülimisel ja vastutab rakumembraanide seisundi eest loomade ja taimede kehas. Betaiin on inimkeha paljude keemiliste reaktsioonide märgatav kiirendaja.

Ainult kõigi ülalkirjeldatud ainete kooslus ja paljud muud ained võivad teile anda sellise imelise efekti. Sellepärast on äärmiselt oluline mitte võtta nende kapslite lahutamatuid komponente eraldi, vaid saada täielikult looduslikku, orgaanilist, kombineeritud toidulisandit. Aastaid on seda toimeainet edukalt kasutatud inimeste vaimse elujõu ja kehalise tervise säilitamiseks kogu maailmas.

Kuidas peaks tarbima peedikapsleid?

Punapeediekstraktil põhinevate kapslite võtmine on täiesti kahjutu. Üleannustamise või kõrvaltoimete juhtumeid pole registreeritud. Rasedatel on lubatud seda toidulisandit võtta. Keskmine ravi kestus on umbes 50-70 päeva. Öeldu kokkuvõttes võib igaüks, kes soovib, proovida selle toidulisandi imelist toimet ning teha seda täiesti ohutult.

Tarbimise ajakavas on ette nähtud annus mitte rohkem kui 2 kapslit päevas. Parem on võtta esimene kapsel hommikusöögi ajal, kohe söögikorra ajal ja teine ​​õhtusöögi ajal. Kapslid on vaja võtta koos piisava koguse veega.

Kõigi ülalnimetatud ümardamiseks peame rõhutama, et tänapäeval on peaaegu võimatu osta peedikapsleid sellistena, nagu nad on. Seega, kui olete selle lehe leidnud sobiva koosluse otsimisel, siis ärge jätke seda võimalust kasutamata. Tellige täna ja juba homme saate nautida selle imelise toidulisandi täielikku toimet. See toniseerib, tagastab elujõu ja stimuleerib. Need on kõige pealiskaudsemad mõjud, mida nende kapslite võtmise ajal võite tunda.

Arvamused (1)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Toitumisalane teave

Portsjon: 2 kapslit
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Beetroot Concentrate Powder 1000mg *
*protsent päevasest võrdluskogusest

Koostisosad: Beetroot Concentrate Powder 5:1 (Beta vulgaris), Bulking Agent: (Stoneground Brown Rice Flour), kapsel Shell: (HydroxyPropylMethylCellulose).

Allergeenid: Free from allergens.