Helista E - R 10:00 - 18:00

Piparmündiõli 200 mg kapslid

-46%
24.00€
12.90€
Laos
Mudel: F0273

0 arvamust


Piparmündiõli kasutatakse kõige tihemini efektiivse seedeorganite töö parandajana. 

ilma suhkruta  ilma suhkruta
ilma konservandita  ilma konservandita
ilma magusaineta  ilma magusaineta
ilma värvaineta  ilma värvaineta
ilma gluteeni  ilma gluteeni

90 portsionit - 90 kapslit - 90-päeva kuur

Piparmünt on laialt levinud üle kolmesaja aasta. Selles taimes sisalduvad ühendid on kasulikud inimorganismile. Vaatamata sellele on palju mugavam kasutada igapäevaselt just sellisel kujul kapslites. Nende spetsiaalne kapsel viib preparaadi otsejoones makku ning soolestikku, mis suurendab vajalikku ...

Kirjeldus

Piparmünt on laialt levinud üle kolmesaja aasta. Selles taimes sisalduvad ühendid on kasulikud inimorganismile. Vaatamata sellele on palju mugavam kasutada igapäevaselt just sellisel kujul kapslites. Nende spetsiaalne kapsel viib preparaadi otsejoones makku ning soolestikku, mis suurendab vajalikku mõju. Selline pakend on ka mugav kasutamiseks. Tal on kaitsefunktsioonid ning ta lihtsustab ka säilitamisreeglite järgmist. 

Preparaadi kasulikud omadused

Piparmünti kasutatakse kõige tihemini efektiivse seedeorganite töö parandajana. Teda soovitatakse kasutada erilise sündroomi (soole ärritussündroomi puhul). Ta aitab vähendada kui mitte eemaldada ebameeldiva valu ning spasmid. See pole aga kasulike omaduste kogu nimekiri:

  • See õli kiirendab stafülokoki ning mitmete teiste mikroorganismide eemaldamist organismist. Ta pärsib ka mädanemisprotsesse.
  • Teda saab kasutada veresoonte seinte tugevdamiseks.Samuti saab teda kasutada näovärvi parandamiseks ning naha defektide eemaldamiseks.
  • See preparaat aktiviseerib maksa funktsionaalsust ning viib organismist välja kahjulikud ained.
  • Lisaks spasmide eemaldamisele soolestikus, kasutatakse piparmünti ka peavaludest lahti saamiseks. 
  • Piparmündiõli on üsna sobiv psühhoterapeutilise vahendina. Tema regulaarne tarbimine annab energiat, ergutab ning annab värskuse tunde.
  • Selline preparaat on efektiivne profülaktiline vahend. Ta kaitseb hästi stressisituatsioonis tekkivate negatiivsete reaktsioonide eest. Tema abiga on võimalik hoida ära erinevaid soolestiku haigusi.
Arvamused (0)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Peppermint Oil 200mg Label

Koostisosad: Piparmündiõli (Mentha piperita), päevalilleõli, želatiin, glütseriin (kapsel), vesi.

Soovitatav annus: 1 kapsel päevas.