Helista E - R 10:00 - 18:00

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

HAABERSTI 1, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

Omega-3 High Strength 50/25 1000 mg kapslid N90

-67%
60.00€
19.80€
Laos
Mudel: F0283

2 arvamust


Siiani üks võimsamaid koostiseid.

ilma suhkruta ilma suhkruta
ilma konservandita ilma konservandita
ilma magusaineta ilma magusaineta
ilma värvaineta ilma värvaineta
ilma gluteeni ilma gluteeni

90 portsionit - 90 kapslit - 90-päeva kuur

Tänapäeval on kalaõli 50/25 üks tugevamaid koostiseid seda tüüpi toidulisandite turul. Selle koostise peamine eelis on see, et üks kapsel sisaldab kahte kõige võimsamat kalaõli komponenti, nimelt EPA ja DHA. Komponentide osakaal valitakse spetsiaalselt nii, et see annaks maksimaalse võimaliku efekti...

Kirjeldus

Tänapäeval on kalaõli 50/25 üks tugevamaid koostiseid seda tüüpi toidulisandite turul. Selle koostise peamine eelis on see, et üks kapsel sisaldab kahte kõige võimsamat kalaõli komponenti, nimelt EPA ja DHA. Komponentide osakaal valitakse spetsiaalselt nii, et see annaks maksimaalse võimaliku efekti. EPA-d on 500 milligrammi ja DHA-d on 250 milligrammi.

Kalaõli geelkapslid on loodud spetsiaalselt soolestiku kõigi osade läbimiseks minimaalsete raskustega ning sellel on mitmesuguseid kasulikke omadusi. See toidulisand sobib suurepäraselt igas kategoorias ja vanuses patsientidele ning on võimeline nende seisundit oluliselt leevendama ja normaliseerima.

Lisateave ainete kohta

DHA ja EPA on kaks ainet, mis kuuluvad polüküllastumata oomega-3-hapete klassi. Just see keemiliste ainete klass on kalaõli põhikomponent ja kutsub esile valdava osa kõikidest selle kasulikest omadustest. Mõlemad happed eraldati puhtal kujul eelmise sajandi 50. aastate keskel. Pärast mitmeid loomadega tehtud uuringuid leiti, et neil ainetel on D-vitamiini biosünteesi protsessis märgatav katalüütiline toime.

Esmalt 1930. aastal arvati, et kalaõlis sisalduvad ained aitavad kaasa vaskulaarseina seisundi ja vere reoloogia normaliseerimisele. Seejärel leiti eksperimentaalsete vaatluste abil, et Gröönimaal elavad ja tohutul hulgal õlist kala söövad inuitid, ei põe peaaegu kunagi veresoontega seotud patoloogiaid. Sellest ajast alates on kalaõli kasutatud ennetava meetmena.

1980. aastatel õnnestus teadlastel laboris need kaks substraati (EPA ja DHA) sünteesida, mis viis loomulikult nende tööstusliku tootmise ja müügi alguseni. Hiljem leiti, et mõlemad ained avaldavad märgatavat mõju ka A-vitamiini ainevahetusele, suurendades selle vitamiini tootmise eest vastutavate erinevate keemiliste süsteemide efektiivsust.

Mõlemad ained moodustavad osa veresoontest (nende lihased ja limaskestad) ning osalevad ka rakuseina membraanide moodustumisel. Samuti on oluline märkida, et mõlemad ained ise ei ole kehas sünteesitud puhtal kujul. Seetõttu on see toidulisanditekompleks nii oluline, kasulik ja mõnel juhul vajalik ka patsientidele.

Kuidas saab seda toidulisandit tarbida?

Toidulisandit tuleks võtta peaaegu söögiga samal ajal, nii et toimeainete kontsentratsioon veres säiliks alati ligikaudu samal tasemel. Seda tuleks võtta enne söömist, eelistatavalt vähemalt 30-40 minuti jooksul. Iga kapsel tuleb võtta väikese koguse veega (kuni 50 ml). Kui tarbida kapsleid liigse veega, lahustub nende želatiinikest liiga kiiresti, mis võib põhjustada toidulisandi ebapiisavat imendumist.

Ravikuuri kestuse määrab patsiendi raviarst. Tavaliselt peab patsient, kui tal on krooniline häire, võtma seda toidulisandit koos teiste ravimitega. Ravi kestus sõltub reeglina arsti soovitusest. Tavaliselt kestab see kuni 150-180 päeva, kuid mõnikord on vaja seda toidulisandit võtta kogu elu.

Kes peaks võtma kalaõli?

Nagu ülalpool kirjutatust aru saate, on see toidulisand suurepärane kõigile, kellel on veresoonkonna probleeme. Samal ajal sobib see suurepäraselt paljudele inimestele, kuid sobib paremini järgmistesse rühmadesse kuuluvatele patsientidele:

  • Lapsed luu- ja sidekoesüsteemide moodustumise perioodil;
  • Patsiendid, kellel on probleeme kognitiivsete funktsioonidega;
  • Inimesed, kes seisavad pika aja jooksul silmitsi kroonilise väsimuse tundega;
  • Naised ja mehed, kes elavad aktiivset eluviisi;
  • Inimesed, kes järgivad vegan- või taimetoitu.

Üldiselt sobiks see toidulisand kõigile ennetuslikel eesmärkidel, nii lastele kui täiskasvanutele, aga ka eakatele inimestele. Ennetava ravi kulg on suunatud veresoonte funktsiooni normaliseerimisele, rakkude lipiidide ainevahetuse reguleerimisele ja vere reoloogiliste omaduste normaliseerimisele. On vaja mõista, et väljakirjutamise peaks läbi viima arst, isegi ennetava eesmärgiga.

Järeldus

Kalaõli 50/25 on ainulaadne toode, mis sisaldab kalaõli kahte olulist komponenti. EPA-d ja DHA-d ei sünteesita organismis puhtal kujul, nii et neid tuleb hankida väljastpoolt, näiteks toiduga. See toidulisand täidab ideaalselt vajalikke EPA ja DHA kontsentratsioone veres ning želatiinikapsel tagab selle toimetamise soolestiku nendesse osadesse, kus toimub kummagi neist kõige tõhusam imendumine.

Osta kohe kalaõlikapsleid, et tunda nende imelist mõju, tõsta oma elujõudu ja tunda end taas värskena ja energiast pakatavana. Püsi terve!

Arvamused (2)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Toitumisalane teave

Portsjon: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 90
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Kalaõli 100mg *
EPA 500mg *
DHA 250mg *
* Nutrient Reference Value

Koostisosad: Kalaõli, kapsli kest: (želatiin, glütseriin, puhas vesi).

Allergeenid: Sisaldab kala.