Helista E - R 10:00 - 18:00

Nõgeselehe 200 mg kapslid

-44%
14.40€
8.10€
Laos
Mudel: F0291

0 arvamust


Nõgeselehed on kasulikud vaagnaelundite jaoks, eriti meeste urogenitaalsüsteemi ja eesnäärme jaoks.

ilma suhkruta ilma suhkruta
ilma konservandita ilma konservandita
ilma magusaineta ilma magusaineta
ilma värvaineta ilma värvaineta
ilma gluteeni ilma gluteeni

30 portsionit - 60 kapslit - 30-päeva kuur

Nõgeselehtede kapslid on orgaaniline toidulisand, mida kogutakse ja kasvatatakse ilma loodusliku väetise või leheväetamiseta. Nõgeseleht on kasulik vaagna elunditele, eriti urogenitaalsüsteemi organitele ja meestel eesnäärmele. Selle toidulisandi peamine tooraine on kuivpressitud nõgeselehed. Seda ...

Kirjeldus

Nõgeselehtede kapslid on orgaaniline toidulisand, mida kogutakse ja kasvatatakse ilma loodusliku väetise või leheväetamiseta. Nõgeseleht on kasulik vaagna elunditele, eriti urogenitaalsüsteemi organitele ja meestel eesnäärmele. Selle toidulisandi peamine tooraine on kuivpressitud nõgeselehed.

Seda toidulisandit saavad kasutada ka inimesed, kes on taimtoidulised ja veganid . Nõgeselehe kapslid on kergesti neelatavad, želatiin kate võimaldab kapslil läbida probleemideta seedetrakti kõiki osi. Seetõttu sobivad kapslid hästi patsientidele, kellel on probleeme limaskestaga.

Lisateave taime kohta

Arvatakse, et nõges on umbrohi, mis mitte ainult ei sega kultuurtaimede normaalset kasvu, vaid põhjustab ka otsest kahju inimestele, nõelates neid lehtede ja vartega. Seetõttu hävitatakse taime kõikjal, kuigi metsnõgest saaks kasutada erinevate ravi meetodite jaoks.

Nõgeselehe kasutus on võrreldav ainult takjas või jahubanaani lehtedega, taimel endal on märgatav põletikuvastane toime, mis avaldub ühtviisi hästi nii seestpoolt võetuna kui ka väliselt rakendatuna. Vanasti eemaldati sellest taimest ka kiude, mida hiljem kasutati mitmesuguste kangaste ja teatud tüüpi paberi tootmiseks.

Komponendid

Nõgeselehe moodustavate komponentide hulgas on vähemalt 300 erinevat ainet. Ainult nende kompleksne toime avaldab põletikuvastast toimet. Järgmised keemilised ained on neist kõige olulisemad:

  • Erinevad polüsahhariidid. Polüsahhariidid on inimkeha üks peamisi glükoosi polümeer. Glükoos on inimkeha peamine energiaallikas, mis on üks närvisüsteemi normaalse toimimise põhiaine.
  • Flavonoidid. Need on ained, mis panevad taimi oma värvi muutma. Pärast ümber töötlemist seedetraktis ja komponentideks jagunemist, võtavad need ained osa kapillaaride, veenide, arterite ja väikeste veresoonte hooldamisel ning on sellepärast väga olulised inimkehas.
  • Eeterlikud õlid. Nende peamine roll on inimkeha ainevahetusprotsessides. Eriti olulist osa võtavad nad rasvade ja kolesterooli ainevahetuse protsessides.
  • Nitraadid. Neil on hüpotooniline, kardiotroopne ja neurotroopne toime. Need soodustavad ka südame isheemiatõve põhjustatud valu kiiret vähenemist südame piirkonnas.
  • Metaanhape. Sellel ainel on tanniini omadused ja see on üks peamisi põhjusi, miks nõges kõrvetab, kui sellega otseselt kokku puutuda. Allaneelamisel on sellel aga põletikuvastane, antibakteriaalne ja seenevastane toime. See aine hõlbustab normaalset seedeprotsessi.
  • Ränihape. Selle aine toime spekter on üldiselt sarnane metaanhappe toimespektriga.

Kuidas saab nõgeselehte tarbida?

Nagu juba mainitud, on nõgese lehe tabletid ette nähtud inimestele, kes põevad erinevaid urogenitaalsüsteemi haigusi. Need hõlbustavad põie tühjendamise protsessi, aidates kaasa vastava sulgurlihase lõõgastumisele. Sellel toidulisandil on ka kõrge toime meessoost eesnäärme rakkudele. Tableti komponentidel on märkimisväärne põletikuvastane toime soole seinale pärast vere imendumist.

Nõgeselehti on vaja võtta 20-30 minutit pärast söömist, nii et toit ei mõjutaks toidulisandi aktiivsete komponentide ja soole limaskesta koostoimet. Tabletti tuleb võtta väikese koguse veega. Tabletti tuleks võtta 2 korda päevas, esimene kapsel pärast hommikusööki ja teine pärast õhtusööki.

Kes peaks kasutama nõgeselehte?

Tänapäeval pole nõgeselehtede ostmine ega leidmine keeruline. Küsimus on ainult selles, kas saadud toode on kvaliteetne. Mitte igal mets põõsast kogutud lehel ole inimesele sama hea mõju. See tasakaalustatud nõgeselehe toidulisand sobib ideaalselt kõigile, kellel:

  • On probleeme urogenitaalsüsteemiga;
  • Soov seedeprotsessi normaliseerida;
  • Vaja taastada elujõud ja tunda end jälle energiat täis;
  • Krooniline või korduv stress.

Nõgeselehed on uskumatult head kõigi vanuserühmade inimestele. Ärge raisake aega ja ostke nõgeselehtede kapsleid juba täna, et homme tunda esimest suurepärast efekti. Tellimise tingimused ja koguste arv pole piiratud.

Arvamused (0)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Nettle Leaf 200mg capsules label

Ingredients: Nettle Leaf Powder (Urtica dioica), Capsule Shell: (Gelatine), Bulking Agent: (Stoneground Brown Rice Flour).

Dosage: 2 capsules daily.