Helista E - R 10:00 - 18:00

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

HAABERSTI 1, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

Mustika ekstrakt 4000 mg tabletid

-10%
10.00€
9.00€
2 või enam
8.80€
3 või enam
8.75€
Laos
Mudel: F0039

0 arvamust


Mustikas on tuntud spetsialistide ning tavakasutajate seas kui suurepärane vahend erinevate nägemisprobleemide kõrvaldamiseks. 

ilma suhkruta  ilma suhkruta
ilma konservandita  ilma konservandita
ilma magusaineta  ilma magusaineta
ilma värvaineta  ilma värvaineta
ilma gluteeni  ilma gluteeni

30 portsionit - 30 tabletti - 30-päeva kuur

Mustikas on tuntud spetsialistide ning tavakasutajate seas kui suurepärane vahend erinevate nägemisprobleemide kõrvaldamiseks. Teda kasutatakse profülaktikas ning ravimiseks, samuti ka taastumisprotseduuridel operatsioonidejärgselt või peale haiguste läbipõdemist. Naturaalses tootes on kasulike aine...

Kirjeldus

Mustikas on tuntud spetsialistide ning tavakasutajate seas kui suurepärane vahend erinevate nägemisprobleemide kõrvaldamiseks. Teda kasutatakse profülaktikas ning ravimiseks, samuti ka taastumisprotseduuridel operatsioonidejärgselt või peale haiguste läbipõdemist. Naturaalses tootes on kasulike ainete hulk väike, marju on keeruline säilitada pikka aega.
Palju mugavam on tarvitada spetsiaalset ekstrakti. Tema kasutamine kompenseerib tasakaalustamata toitumisrežiimi, geneetilisi organismi eripärasid, negatiivseid keskkonnamõjusid, elustiili ning muid ebasoodsaid faktoreid. 

Toimivad ained

Peamist kasulikku funktsiooni täidab selles ekstraktis antioksüdantide kogum. Unikaalne tsingi ning kindlate vitamiinide kombinatsioon kaitseb silmi pingutuste eest, takistab destruktiivsete protsesside ilmumist ning edasi arenemist. Edasi vaatleme detailsemalt kõige olulisemaid preparaadi komponente:

  • C-vitamiin, hästi tuntud oma antibakteriaalsete omaduste poolest, on antud juhul mõeldud rodopsiini soodustava kaitse tagamiseks. Tema olemasolu veres parandab väikseimate kapillaaride elastsust ning tugevust. Ta on suurepärane profülaktiline vahend, mis aitab ära hoida katarakti ning teiste silmahaiguste esinemist. 
  • Mõned ained, mis tekivad oksüdeerumisreaktsiooni käigus, on toksilised. Nende kahjulikku mõju rakumembraanidele aitavad ära hoida vitamiinid B1 ja B6.
  • Tsink hoiab ära intensiivse valguse mõjul tekkinud kahjustused. Samuti aitab ta ära hoida vananemisprotsessi ning aeglustab nende arengut. See aine soodustab kiiret haavade ning teiste kudede paranemist. Inimorganism ei tooda tsinki, seetõttu tuleb teda tarbida toiduga piisavas koguses.
  • Antotsüaanid täidavad antioksüdantseid funktsioone. Need ühendid neutraliseerivad vabu radikaale. Nad käivitavad võrkkesta pigmentaine taastumisprotsesse. 

Näidustused ning tarbimisjuhend

Mustikaekstrakti soovitatakse inimestele, kes töötavad väga palju arvutitega. Teda tarvitatakse ka järgmistel juhtudel:

  • Kui esineb üks (või mitu) ebasoodne tegur : ülemäärane valguse või muu mõju nägemisele; intensiivsed füüsilised harjutused.
  • Kui on vajalik võrkkesta düstroofia  või muude spetsiifiliste haiguste teraapia
  • Operatsioonijärgsete taastumisprotseduuride puhul
  • Vanuselised muutused nägemise teravuse või muude näitajate osas
Arvamused (0)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Sildid: Vitamiinid ajule, Aju vitamiinid, Toidulisandid ajule, Vitamiinid mälule, Mälu vitamiinid, Toidulisandid mälu parandamiseks, Toidulisandid südamele, Vitamiinid südamele, Vitamiinid närvisüsteemile, Toidulisandid närvisüsteemile, Toidulisandid silmadele, Vitamiinid nägemisele, Toidulisandid nägemisele

Toitumisalane teave

Portsjon: 1 tablett
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Mustikas (Vaccinium myrtillus) (40 mg 100: 1 ekstraktist, mis annab 10,6 mg antotsüaniini) 4000mg *
*protsent päevasest võrdluskogusest

Koostisosad: Mustikaekstrakt, täiteained: (mikrokristalne tselluloos, di-kaltsiumfosfaat), paakumisvastane aine: (magneesiumstearaat).

Allergeenid: Allergeenid puuduvad.