Helista E - R 10:00 - 18:00

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

HAABERSTI 1, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

Kaltsium-Magneesium-Tsink tabletid N90

-49%
35.00€
18.00€
Laos
Mudel: F0254

3 arvamust


Maksimum kaltsiumi ja magneesiumi kergesti omastatavas vormis. 

ilma suhkruta  ilma suhkruta
ilma konservandita  ilma konservandita
ilma magusaineta  ilma magusaineta
ilma värvaineta  ilma värvaineta
ilma gluteeni  ilma gluteeni

90 portsionit - 90 tabletti - 90-päeva kuur

Maksimum kaltsiumi ja magneesiumi kergesti omastatavas vormisToidulisand Calcium & Magnesium sisaldab kaltsiumi ja magneesiumi optimaalses suhtes inimese organismi jaoks 2:1. Kompleks on kergesti omastatav, tagades kiiret asendamatute elementide sattumist rakkude sisse. Regulaarne võtmine aitab tull...

Kirjeldus

Maksimum kaltsiumi ja magneesiumi kergesti omastatavas vormis

Toidulisand Calcium & Magnesium sisaldab kaltsiumi ja magneesiumi optimaalses suhtes inimese organismi jaoks 2:1. Kompleks on kergesti omastatav, tagades kiiret asendamatute elementide sattumist rakkude sisse. Regulaarne võtmine aitab tulla toime närvide ülekoormusega, toetada normaalset südame ja tugi- ja liikumisaparaadi tööd.

Kuidas koostisosad toimivad?

Kaltsium ja magneesium mängivad suurt rolli südametegevuse reguleerimises. Just need tagavad närviimpulsside teket, mis omakorda tekitavad järjekestvaid südamelihase kokkutõmbeid. Kui elementide tasakaal rikub mingipärast, siis tekivad südamerütmis tõrked (arütmia).

Kaltsium samuti teostab teisi olulisi funktsioone organismis:

  • osaleb luukoe ja hammaste moodustuses
  • tagab normaalset lihaste ja närvisüsteemi tööd
  • stimuleerib mõnede vere hüübimistegurite teket 

Kui vanus ületab 19 aastat, soovitavad arstid tarvitada vähemalt 1000 mg kaltsiumi päevas. Vanemaks saades, luumass organismis hakkab lagunema kiiremini kui taastuma. Seetõttu on igal naisel üle 50 ja mehel üle 60 vajalik suurendada igapäevast mineraali tarvitamist kuni 1200 mg päevas.

Magneesium kui kaltsium kuulub luukoe koostisse, olgugi vähemal arvul. Peale selle, see reguleerib närvi- ja lihassüsteemi funktsioone. Igapäevane magneesiumi vajadus on 400-420 mg päevas meestel ja 310-320 mg naistel. 

Miks on tähtis võtta kaltsiumi ja magneesiumi kompleksselt?

Kaltsium organismis võib imenduda ainult magneesiumi juuresolekul. Magneesium stimuleerib D-vitamiini aktiivse vormi teket, mis tagab kaltsiumi üleminekut verest rakkudesse.  Magneesiumi defitsiidi korral kaltsium koguneb verre ja ladestub veresoonte seintele aterosklerootiliste naastudena, mis suurendab tõsiselt insuldi ja müokardiinfarkti tekkeriske.

Millal on kasulik Kalsium & Magneesium?

  • Kaltsiumi ja magneesiumi defitsiit ratsioonis.
  • Suured füüsilised või vaimsed koormused.
  • Stressid 
  • Kõrged südame ja veresoonte haiguseriskid. 
  • Kahjulike harjumuste olemasolu, mistõttu kahaneb kaltsiumi ja magneesiumi omastavus (suitsetamine, alkoholi tarvitamine).
Arvamused (3)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Toitumisalane teave

Portsjon: 1 tablett
Portsjonid konteineri kohta: 90
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Kaltsium 333mg 42%
Magneesium 133mg 35%
Tsink 8mg 80%
* Nutrient Reference Value

Koostisosad: Kaltsiumkarbonaat, kaltsiumglükonaat, magneesiumoksiid, magneesium glükonaat, tsinktsitraat, tsinkglükonaat, maisitärklis, paakumisvastane aine: magneesiumstearaat, stabilisaatorid: (kroskarmelloosnaatrium, naatriumkarboksümetüültselluloos), värvaine: titaandioksiid, mahuaine: polüdekstroos, kapsli kest: (hüpromelloos, polüvinüülalkohol, polüetüleenglükool, talk).

Allergeenid: Allergeenid puuduvad.