Helista E - R 10:00 - 18:00

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

HAABERSTI 1, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

Magneesium B6-vitamiin tabletid N180

-35%
19.80€
12.90€
Laos
Mudel: F0364

0 arvamust


ilma suhkruta ilma suhkruta
ilma konservandita ilma konservandita
ilma magusaineta ilma magusaineta
ilma värvaineta ilma värvaineta
ilma gluteeni ilma gluteeni

90 portsionit - 180 tabletti - 90-päeva kuur

Magneesiumil (Mg) on ​​suur mõju üldisele füüsilisele jõudlusele ja see aitab teil toime tulla kõrge psühho-emotsionaalse stressiga. See on vajalik valkude tootmiseks, DNA sünteesiks ja regeneratiivseteks protsessideks. Lisaks osaleb magneesium toksiinide kõrvaldamise ja glükoosi lagundamise protses...

Kirjeldus
Magneesiumil (Mg) on ​​suur mõju üldisele füüsilisele jõudlusele ja see aitab teil toime tulla kõrge psühho-emotsionaalse stressiga. See on vajalik valkude tootmiseks, DNA sünteesiks ja regeneratiivseteks protsessideks. Lisaks osaleb magneesium toksiinide kõrvaldamise ja glükoosi lagundamise protsessides ning on vajalik vitamiinide imendumiseks.

Magneesiumipuuduse sagedasemad sümptomid on:

  • Pidev väsimustunne, suur väsimus, ärrituvus, peavalud
  • Sagedased meeleolu muutused ja ärevus
  • Neuroloogilised sümptomid - jäsemete värisemine, naha tundlikkuse halvenemine, paresteesia, krambid sääremarja lihastes, jalgades või kätes
  • Vegetatiivsed häired (lihasvalu, kehavalu, liigesevalu) ja halvenenud termoregulatsioon
  • Südame-veresoonkonna tõrked, vererõhu taseme tõus
  • Seedetrakti probleemid

Miks on oluline võtta B6-vitamiini koos magneesiumiga?

Keha magneesiumi imendumise kiirendamiseks on vaja võtta veel ühte vitamiini - B6-vitamiini (tuntud ka kui püridoksiin).
Püridoksiin osaleb inimkeha paljudes ainevahetusprotsessides. See osaleb hormoonide tootmises, suurendab immuunsust, soodustab liigse vedeliku kõrvaldamist ning on oluline kesknärvisüsteemi normaalseks toimimiseks ja punaste vereliblede tootmiseks.
Arvamused (0)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Koostisosad: Magnesium Citrate, Microcrystalline Cellulose, Magnesium Oxide, Calcium Carbonate, Acacia Gum, Hydroxy Propyl Methyl Cellulose, Magnesium Stearate, Maltodextrin, Colour (Titanium Dioxide), Anti-Caking Agent (Silicon Dioxide), Talc, Humectant (Glycerol), Pyridoxine Hydrochloride.

Dosage: 2 tabletti daily.