Helista E - R 10:00 - 18:00

Linaseemneõli 1000 mg kapslid

-44%
12.42€
6.90€
2 või enam
6.75€
3 või enam
6.70€
Laos
Mudel: F0007

0 arvamust


Linaseemneõli on looduse rikkaim linoleenhappe allikas, mis avaldab organismile üldtugevdavat ning toniseerivat toimet.

ilma suhkruta ilma suhkruta
ilma konservandita ilma konservandita
ilma magusaineta ilma magusaineta
ilma värvaineta ilma värvaineta
ilma gluteeni ilma gluteeni

30 portsionit - 30 kapslit - 30-päeva kuur

Linaseemneõli saadakse linataime seemnetest. See on üks parimaid rasvhapete allikaid. See sisaldab umbes 50-60% omega-3 rasvhapet, mida tuntakse ka alfa-linoleenhappe nime all, ning umbes 18-20% omega-6 rasvahpet, mida tuntakse ka linoleenhappe nime all. Linaseemneõli on looduse rikkaim linoleenhapp...

Kirjeldus

Linaseemneõli saadakse linataime seemnetest. See on üks parimaid rasvhapete allikaid. See sisaldab umbes 50-60% omega-3 rasvhapet, mida tuntakse ka alfa-linoleenhappe nime all, ning umbes 18-20% omega-6 rasvahpet, mida tuntakse ka linoleenhappe nime all. Linaseemneõli on looduse rikkaim linoleenhappe allikas, mis on üldiselt ameerikalikus dieedis defitsiidis. Linaseemneõlis ja linaseemnes on ained, mis soosivad head tervist. Linaseemneõli on rikas alfa-linoleenhappe (ALA) sisalduse poolest. ALA on tähtis rasvhape, mis tundub olevat kasulik südamehaiguste, põletikulise soolehaiguse, artriidi ja paljude teiste tervisehädade raviks. Linaseeme, lisaks ALA-le, sisaldab kemikaalide gruppi, mida nimetakase lignaanideks. Need võivad mängida osa vähi ennetamisel. Rasvahpetel on mitu tähtsat funktsiooni. Need on raku membraani tähtsad osad, mis aitavad energia tootmisel, reguleerivad kolesterooli ja triglütseriidide lagundamist. Linaseemneõli on väga tähtis looduslik lisand, sest see on parim looduslik omega-3 allikas.

Linaseemneõli eelised:

  • Aitab triglütseriidide reguleerimist kehas.
  • Aitab tunduvalt vähendada hüpertensiooni all kannatavate inimeste vererõhku.
  • Vähendab südamehaiguste riski.
  • Aitab vähendada Crohni tõve ja haavandilise koliidi sümptomeid.
  • Aitab vähendada liigeste tundlikkust, vähendada hommikust jäikust ja lubab vähendada ravimite hulka, mida on vaja inimestele, kes kannatavad reumatroidartriidi all ning arvatavasti ka osteoartriidi käes.
  • Kui võtta koos teiste lisanditega (vitamiin C, vitamiin E, beetakaroteen, seleenium ja koensüüm Q10), võib linaõli aidata rinnavähi ennetamisel ja ravimisel.
  • Võib aidata akne ravil.
  • Võib täiskasvanutel vähendada põletikku ja parandada kopsude tööd astmaga.
  • Vähendab menstruaaltsükliga kaasnevaid sümptomeid.
Arvamused (0)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Sildid: Toidulisandid liigestele, Vitamiinid liigestele, Toidulisandid lihastele, Vitamiinid lihastele, Toidulisandid südamele, Vitamiinid südamele

Flaxseed Oil 1000mg Label

Ingredients: Flaxseed Oil, Mixed Tocopherols. Capsule Shell: Gelatin, Glycerol, Water

Dosage: 1 capsule daily.