Helista E - R 12:00 - 18:00

L-Karnitiin Plus tabletid N120

-41%
20.00€
11.90€
Laos
Mudel: F1202

0 arvamust

L-Karnitiin aitab kaasa lisaenergia tootmisele ja aitab rakkudel „lahti saada“ liigsetest toksiinidest. 

 ilma suhkruta
 ilma konservandita
 ilma magusaineta
 ilma värvaineta
 ilma gluteeni

120 portsionit - 120 tabletti - 120-päeva kuur

L-karnitiin on viimasel ajal kogunud populaarsust kui moodne kaalulangetamispreparaat. Karnitiini, mille nimetus tuleneb sõnast „carnus“ (lad. k. „liha“), saadakse aminohapetest, mis asuvad skeletiluustikus ja südamelihastes. L-karnitiini arvelt toimub rasvhapete transport mitokondritesse – peamises...L-karnitiin on viimasel ajal kogunud populaarsust kui moodne kaalulangetamispreparaat. Karnitiini, mille nimetus tuleneb sõnast „carnus“ (lad. k. „liha“), saadakse aminohapetest, mis asuvad skeletiluustikus ja südamelihastes. L-karnitiini arvelt toimub rasvhapete transport mitokondritesse – peamisesse energia tootmise tsentrisse.  L-karnitiin aitab kaasa lisaenergia tootmisele ja aitab rakkudel „lahti saada“ liigsetest toksiinidest. L-karnitiini puuduse korral on aktiivne elutegevus raskesti saavutatav. Negatiivne mõju võib tekkida vaid seda sisaldavate toiduainete või preparaatide kuritarvitamisel.
L-karnitiini puudus võib tekkida taimetoitlastel, sportlastel ja inimestel, kelle toitumine on tasakaalustamata, kuid nad on sunnitud igapäevaselt tegema rasket füüsilist tööd. Defitsiidi sümptomid on: suurenenud väsimus, nõrgenenud immuunsus, südame- ja veresoonkonna haigused, ülekaalu  teke. Puuduse puhul soovitavad arstid tarvitada igapäevaselt loomseid tooteid ja looduslikke lisandeid, milles on kõrge L-karnitiini sisaldus.

Kasulikud omadused:

On palju positiivset tagasisidet L-karnitiini kohta, sest selle aine põhjal loodud preparaadid mõjuvad hästi inimese tervisele korraga mitmel viisil:

  • Südame- veresoonkonna tervendamine ja profülaktika (L-karnitiin suurendab verevoolu südamesse ning tõstab „hea“ kolesterooli sisaldust);
  • Põletab rasva;
  • Ravib kroonilist väsimust, mille sümptomiteks on liigesevalu, depressioon, peavalud ja toiduisu puudumine;
  • Ravib neerusid ning maksa (just need organid sünteesivad L-karnitiini);
  • Taastumine peale nakkushaiguste põdemist, mille tagajärjel võib tekkida kõrge palavik.
  • Parandab mälu
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Koostisosad: L-karnitiin L-tartraat, kroompikolinaat, paakumisvastased ained:  (magnesiumstearaat, ränidioksiid, steariinhape, dikaltsiumfosfaat, mikrokristalne tselluloos).

Soovitatav annus: 1 tablett päevas.