Helista E - R 10:00 - 18:00

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

HAABERSTI 1, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

Kofeiini kompleks kapslid

-48%
15.00€
7.80€
Laos
Mudel: F0277

0 arvamust


Kofeiin suurendab füüsilist ja vaimset efektiivsust.

ilma suhkruta ilma suhkruta
ilma konservandita ilma konservandita
ilma magusaineta ilma magusaineta
ilma värvaineta ilma värvaineta
ilma gluteeni ilma gluteeni

30 portsionit - 30 kapslit - 30-päeva kuur

Kofeiinikompleks on tõhus toidulisand, mis sisaldab suures koguses üldist tugevdavat ja toonust sisaldavat komponenti, mis sobivad tasakaalustatult, igas vanuses naistele, meestele ja lastele.Kofeiinikompleks, hoolimata selle selgest ja ühemõttelisest nimest, sisaldab lisaks kofeiinile ka mitmeid mu...

Kirjeldus

Kofeiinikompleks on tõhus toidulisand, mis sisaldab suures koguses üldist tugevdavat ja toonust sisaldavat komponenti, mis sobivad tasakaalustatult, igas vanuses naistele, meestele ja lastele.

Kofeiinikompleks, hoolimata selle selgest ja ühemõttelisest nimest, sisaldab lisaks kofeiinile ka mitmeid muid komponente, mis igaüks tugevdavad vastastikku ja omavad samal ajal märkimisväärset hulka kasulikke omadusi.

Niisiis väidetakse, et kohvi joomisel on tähendusrikas mõju. Kui te aga ei usu selle imelistesse omadustesse, on see kompleks see, mida te tegelikult vajate. Uskumatu elujõud, füüsilise ja vaimse potentsiaali taastumine, tootlikkuse märkimisväärne tõus, kõik need on vaid väike kogus omadusi, mida saate selle tarbimise ajal tunda.

Teave komponentide kohta

See imeline toidulisand koosneb paljudest komponentidest. Mõned neist on looduslikud ekstraktid ja teised on toodetud selgetes laboratoorsetes keskkondades. Kompleksil on tõesti imepärane mõju, mis võib anda jõudu isegi neile inimestele, kes kannatavad tugeva füüsilise kurnatuse all. Vahepeal tuleks märkida, et see kompleks on tervisele täiesti ohutu. Selle mõned kõige olulisemad komponendid:

  • Kofeiin. See mõru maitsega ja lõhnata valge kristallpulber sünteesitakse laborites. See näitab mõõdukat psühholoogilist mõju, suurendab nii füüsilist kui ka vaimset tootlikkust ja suurendab survet ka hüpotooniale kalduvate inimeste jaoks. Selle tegevus kestab 10-15 tundi.
  • Guaraana-pauliinia essents. Võimas looduslik ja tooniv komponent, mis külmpresside abil ekstraheeritakse taimest. See pakub suurepärast toonust ja jõudu. See mõjutab hämmastavalt kognitiivseid funktsioone ja kesknärvisüsteemi produktiivsust. See ei muutu sõltuvust tekitavaks. Selle tegevus kestab 6-12 tundi.
  • B6-vitamiin. Oluline aine, millel on võtmeroll inimorganismi paljude metaboolsete protsesside korral. See on oluline osa neuroülekandjate sünteesis. See tagab perforeerivate närvikiudude õige neuroülekande. Oluline biokeemiline komponent inimese arvukate asendamatute bioloogiliselt aktiivsete ainete sünteesiprotsessis.
  • Rohelise tee essents. See koosneb väga paljudest erinevatest alkaloididest, antioksüdantidest ja teistest bioloogiliselt aktiivsetest ainetest. See suurendab erksust, kiirendab reaktsiooni, kuid samal ajal pakub rahustavat toimet. See on suurepärane, hästi tasakaalustatud komponent, mida saab kompleksis tunda.
  • B12-vitamiin. See aine on vajalik komponent tsitraaditsükli mõnede kesksete fermentide sünteesis. Seda ei saa inimese kehas puhtal kujul sünteesida, seetõttu peab see loomulikult tulema välistest toiteallikatest või sellisest ettevalmistatud koostisest.

Kuidas kofeiinikompleksi tarbida?

Kofeiinikompleksi tuleks võtta nendel päevadel, kui seda vaja on. Selle jaoks puudub ravikuur, kuid seda soovitab suur hulk spetsialiste.

Seda toidulisandit tuleks võtta tablettide kaupa päevas. Ravi aeg sõltub keha suurima koormuse ajast. Näiteks kui plaanite õhtul töötada, on parem võtta üks tablett enne õhtusööki. Toidulisandit tuleks võtta väikese koguse veega. Ei ole soovitav võtta koos gaseeritud või mineraalveega, sest need koosnevad gaasist, mis võib takistada mõnede komponentide imendumist.

Kofeiinikompleks on uskumatult tõhus toidulisand, mis on maailmaturul väga soovitatud. Suur osa kaasaegsetest treenijatest, kulturistidest ja sportlastest võtab seda süstemaatiliselt läbi aegade ega tunne ühtegi negatiivset mõju.

Kiirustage selle toidulisandi ostmisega täna, et tunda selle uskumatut mõju nii kiiresti kui võimalik.

Arvamused (0)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Toitumisalane teave

Portsjon: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Kofeiin 100mg *
Guaraana (ekstrakt 22%) 75mg *
B6-Vitamiin 2mg 143%
Roheline tee (45% ekstrakt) 50mg *
B12-Vitamiin 10mcg 400%
Kroom 15mcg 38%
*protsent päevasest võrdluskogusest

Koostisosad: Veevaba kofeiin, guaraana ekstrakt, püridoksiinvesinikkloriid, rohelise tee ekstrakt, metüülkobalamiin, kroomkloriid heksahüdraat, täiteaine: mikrokristalne tselluloos, paakumisvastased ained: (magneesiumstearaat, ränidioksiid), HPMC (kapsel).

Allergeenid: Sisaldab kofeiini. Võib sisaldada pähkleid, piima, kala ja soja.