Helista E - R 10:00 - 18:00

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

HAABERSTI 1, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

Juuksevitamiinid Nutra Hair kapslid N90

-53%
36.00€
16.80€
Laos
Mudel: F0336

0 arvamust


Nutra Hair vitamiinid kujutavad endast kõigi komponentide optimaalset kombinatsiooni, mis aitab säilitada terveid juukseid.

ilma suhkruta ilma suhkruta
ilma konservandita ilma konservandita
ilma magusaineta ilma magusaineta
ilma värvaineta ilma värvaineta
ilma gluteeni ilma gluteeni

90 portsionit - 90 kapslit- 90-päeva kuur

Juuste tervise ja ilu säilitamiseks on vaja, et organismis leiduks piisavalt vitamiine ja mineraale. Mõnikord ei ole see isegi tervisliku ja tasakaalustatud toitumise korral võimalik. Seetõttu tasub kasutada täiendavat toitainete allikat.Nutra Hair vitamiinid kujutavad endast kõigi komponentide opti...

Kirjeldus

Juuste tervise ja ilu säilitamiseks on vaja, et organismis leiduks piisavalt vitamiine ja mineraale. Mõnikord ei ole see isegi tervisliku ja tasakaalustatud toitumise korral võimalik. Seetõttu tasub kasutada täiendavat toitainete allikat.

Nutra Hair vitamiinid kujutavad endast kõigi komponentide optimaalset kombinatsiooni, mis aitab säilitada terveid juukseid.
Juustevitamiinide Nutra Hair kapslid sisaldavad mikroelemente: kaltsiumi, magneesiumi, rauda, vaske, tsinki ja seleeni. Preparaadis leidub veel askorbiinhapet, riboflaviini, kolekaltsiferooli ja biotiini.

Juustevitamiinide Nutra Hair komponendid kompenseerivad täielikult toitainete puudumise organismis. Nad stimuleerivad juuste kasvu. Takistavad nende väljalangemist. Parandavad vereringet karvanääpsu piirkonnas ja toidavad juukseid seestpoolt.

Juustevitamiinide Nutra Hair kasutamine on näidustatud järgmistel juhtudel:

  • intensiivne juuste väljalangemine;
  • juusteotste suurenenud haprus ja lõhenemine;
  • pikaajaline kokkupuude kõrge temperatuuriga;
  • sagedane värvimine ja keemiline töötlemine;

Juustevitamiinide Nutra Hair manustamine ei ole soovitatav raseduse ja imetamise ajal. Preparaadi kasutamise vastunäidustuseks on komponentide individuaalne talumatus. Positiivne tagasiside juustevitamiinide Nutra Hair kohta annab tunnistust selle looduslikust koostisest ja kasutamise efektiivsusest.

Arvamused (0)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
A

Ingredients: Calcium as Carbonate, Magnesium as Oxide, Flaxseed Powder, Vitamin C, Riboflavin, Iron as Ferrous Fumarate, Zinc as Citrate, Vitamin D3, Copper as Gluconate, Selenium as Sodium Selenite, Iodine as Potassium Iodide, Biotin as D-Biotin, HPMC, Colourants Allura Red, Titanium Dioxide, Magnesium Stearate (Anti-Caking Agent, Silica.

Dosage: 1 capsule daily.

Allergen information: May contain nuts, milk, shellfish, fish and soya.