Helista E - R 10:00 - 18:00

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

HAABERSTI 1, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

B1-Vitamiin 100 mg (Tiamiin) tabletid

-56%
15.00€
6.60€
Laos
Mudel: F0304

0 arvamustilma suhkruta ilma suhkruta
ilma konservandita ilma konservandita
ilma magusaineta ilma magusaineta
ilma värvaineta ilma värvaineta
ilma gluteeni ilma gluteeni

30 portsionit - 30 tabletti - 30-päeva kuur

Kompleks koosneb ainsast tegelikult olulisest ainest, nimelt B1-vitamiinist. Tiamiinina tuntud kui B1-vitamiin on hämmastavalt oluline keemiline aine, mis pakub püsivalt mitmesuguseid metaboolseid protsesse looma ja taime keha rakkudes.Tiamiin, olles Krebsi tsükli oluline komponent, osaleb otseselt ...

Kirjeldus
Kompleks koosneb ainsast tegelikult olulisest ainest, nimelt B1-vitamiinist. Tiamiinina tuntud kui B1-vitamiin on hämmastavalt oluline keemiline aine, mis pakub püsivalt mitmesuguseid metaboolseid protsesse looma ja taime keha rakkudes.

Tiamiin, olles Krebsi tsükli oluline komponent, osaleb otseselt rakutasandil energeetilistes ja paindlikes ainevahetusprotsessides. Pikad uurimistööd ja teooriate järkjärguline eksperimentaalne kinnitamine tõestasid selles valemis näidatud aneuriini olulist mõju neuronite neurotransmissioonile ning kollageeni olekule ja nahatihedusele.

Veidi lisateavet toidulisandi kohta

B1-vitamiini tabletid  mida kavatsete osta, on üks olulisemaid aineid, mis toetab kehas paljusid ainevahetusprotsesse. See avastati 1911. aastal, kui teadlane Kazimir Funk sai aine-tiamiini esmakordselt riisikliidest. See oli tiamiin, kuid mõningate struktuurimuudatustega.

Hiljem, alles 1929. aastal, tõestati, et sellel riisikliides asuvatel ainetel on ravivad omadused ja see on võimeline vastu seisma beriberi haigusele ning selle struktuur sarnaneb vitamiinidega. Teadlast, kes seda fakti tõestas, kutsuti Christian Aikmaniks. 1929. aastal anti talle Nobeli meditsiinipreemia. Tiamiin lahustub vees, nii et see klassifitseeritakse nn vees lahustuvate vitamiinide hulka.

Veidi lisateavet aine omaduste kohta.

Inimene, nagu paljud teised loomorganismid, ei ole võimelised seda ainet ise sünteesima. Seetõttu satub see kehasse peamiselt mitmesuguste väljastpoolt tulevate toitudega või näiteks selliste toidulisanditega nagu see. Tiamiin on oluline oma väärtuse ja hädavajalikkuse tõttu (vitamiinid, mida organism ise ei suuda ise sünteesida, kui on hädavajalikud):

 • Osaleb aktiivselt tärkliste ja glükaanide lõhustamises ja sünteesis.
 • Ta vastutab sapi sünteesi protsesside eest hepatotsüütides ja igapäevase toimimise osas.
 • Kasulik mõju neurotransmissioonidele närvi töötlevas elemendis.
 • Normalizes one’s mental health
 • Normaliseerib organismi happelise-aluselise tasakaalu
 • Tiamiin osaleb otseselt ka sünteesis ja reguleerib vähemalt sadade erinevate bioloogiliselt aktiivsete ainete kontsentratsiooni inimese ja looma organismides. Tuleb veel märkida efektiivsuse avaldumise omadus reaktsioonikatalüsaatorina.

Kuidas B1-vitamiini tarbida?

Ravikuuri saab arst määrata individuaalselt, võttes arvesse aine puudust raskus, kaalu, metaboolset aktiivsust ja paljusid selliseid tegureid. Mõnel juhul, näiteks kui diagnoositakse Wernicke entsefalopaatia, võib ravi kesta kogu elu.

Keskmiselt on ravikuur vastavalt arstliku läbivaatuse tulemustele umbes 30–60 päeva. Tablette on soovitatav võtta 1 kord päevas  pärast õhtusööki ja seda tuleb võtta rohke veega. Kui täheldatakse liiga olulisi sümptomeid, võib annust suurendada vastavalt patsiendi metaboolsete protsesside vajadusele.

Kes saab toidulisandit tarbida?

See sobib hämmastavalt igas vanuses inimestele, sobib suurepäraselt eakatele, reproduktiivses eas inimestele ja lastele. Selle toidulisandi võtmine ja selle erakordse kasulikkuse tunnetamine pole võimatu. Näiteks sobib see ideaalselt:

 • Inimesed, kellel on ainevahetushäired, eriti tärkliste puhul.
 • Patsiendid, kellel on kehakaalu puudus.
 • Inimesed, kellel on mälu ja muude kognitiivsete funktsioonidega probleeme
 • Naistele pärast menopausi.
 • Sportlased, treenerid, kes hoiavad end aktiivsena.
Lisaks sellele, et kõik ülalnimetatud inimrühmad võivad kompleksi võtta, sobib see ka rasedatele. Tiamiin ei tungi läbi vere platsentabarjääri ega saa seetõttu last kahjustada. Allergilisi reaktsioone ei täheldatud. Samuti ei täheldatud üleannustamise juhtumeid, kuid preparaati soovitatakse võtta vastavalt juhistele.

Siit saate vitamiini toidulisandit osta ja lisaks leiate suures koguses teisi erinevaid toidulisandeid, mis tasakaalustavad teie tervist.
Arvamused (0)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Ingredients: Thiamine hydrochloride, modified maize starch, Bulking Agents: (calcium phosphate, maltodextrin), anti-caking agent: magnesium stearate.

Dosage: 1 tablet daily.