My cart

0 toode(t) - 0.00€
Guaraana kompleks 5 in 1 N60 NB! Parim enne 01.01.18
Guaraana kompleks 5 in 1 N60 NB! Parim enne 01.01.18
SALE

Guaraana kompleks 5 in 1 N60 NB! Parim enne 01.01.18

Guaraana kompleks - energiat andev kompleks

12.50€ 29.16€ -57%
2 või enam 11.70€
3 või enam 11.60€
Koguse soodustus kehtib ainult e-poes

overview

Eriline kompleks, mis annab energiat: Guaraana kompleks 5 in 1 Kaasaegsed bioloogilised aktiivsed lisandid on tunnustatud mitmete ekspertide poolt, kui targa inimese menüü kohus...
Maksudeta: 10.42€
Mudel: F0089
Saadavus: Laos

TALLINNA KAUPLUS AVATUD E - R 12:00 - 18:00

ÜLE 30€ OSTUDELE TASUTA TARNE SMARTPOSTIGA
ÜLE 40€ OSTUDELE TASUTA KLIENDIKAART

Eriline kompleks, mis annab energiat: Guaraana kompleks 5 in 1

Kaasaegsed bioloogilised aktiivsed lisandid on tunnustatud mitmete ekspertide poolt, kui targa inimese menüü kohustuslik osa. Nende abiga saab täiendada organismi energiavarusid, viia läbi kaalu korrigeerimist, täita mitmeid profülaktilisi, tervistavaid ja isegi ravitoiminguid. See kompleks sisaldab endas rida olulisi eeliseid, mis on vajalikud paljudele kasutajatele.

Miks see kompleks on hädavajalik

Kompleksi kasutatatkse organismi energiavarude täiendamiseks. Peamine toimeaine, guaraana kontsentraat, kiirendab metabolismi, hüdrolüüsi protsessi. Kuid peab märkima ka selle taime teisi omadusi.
Esimest korda ilmus see Euroopasse 18 sajandil. Just siis tõi tuntud Saksa teadlane, botaanik ja loodusteadur Pullini selle ühelt reisilt Lõuna-Ameerikasse. Amazonase rajoonis kasutasid kohalikud indiaanlased selle erilisi omadusi kaua enne seda.
Guaraanat kasutati, kui suurepärast stimuleerivat ja toniseerivat vahendit, mis vähendas väsimust ja aitas vastu pidada pikkadele ja intensiivsetele pingetele. Seda effekti kasutatakse vastupidavuse suurendamiseks. Antud kasulikud omadused, aga ka metabolismi protsesside kiirendamine toimub suhteliselt suure koffeiini sisalduse tõttu taimes. Täheldame,et guaraanas on selle eriline liik. See avaldab 2 korda tugevamat mõju kui tavaline kohvi. Stimuleeriv effekt on pikem ja ka toimeaine imendumine seedetrakti on aeglasem.
See koffeiinisort ei avalda mao limaskestale ärritavat toimet, ega provotseeri kõrvaltoimeid. Peale guaraana tarvitamist on täheldatud spetsialistide poolt, et aju verevarustus on oluliselt paranenud. Mis omakorda viib kontsentratsiooni ja mälu paranemiseni.
Rohelise tee konsentraat on samuti Guaraana kompleksis. Seda komponenti kasutatakse tihti kaalujälgimis programmides. See "põletab" rasvu effektiivselt, on mõjuvõimas antioksüdant. Paralleelselt toimub rasvkudede teisendumine energiaks, mis on pidevate treeningute asendamatu osa. Peale antud kompleksi tarvitamist pole treeningud enam nii koormavad. Märgime veel, et roheline aitab kaasa vererõhu normaliseerimisele, vähendades südame-veresoonkonna haiguste riski.

Toome välja kolme toimeaine eripärad, mis sisalduvad Guaraana kompleks 5 in 1 kompleksis:

  • L-türosiin. See aminohape vähendab effektiivselt väsimust ja parandab oluliselt vastupidavust. Täiendavaks eeliseks on silmnähtav meeleolu ja üldise enesetunde paranemine.
  • Cayenne pipra ekstrakt. Seda kasutatkse paljudes erinevates preparaatides: kosmetoloogilised preparaadid, kaalukontrollivahendid jne. Praegusel juhul lisatakse seda soojendava effekti saamiseks, ainevahetuse stimulandiks ja regenereerivate protsesside parandamiseks.
  • Kibeda apelsini ekstrakt. Seda ainet kasutatatkse kiireks soojatunde saavutamiseks, kiireks energia genereerimiseks kogunenud rasvkudedest. Ühtlasi kiirendab metabolismi protsesse.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Toidulisandid

Has no item to show!

| Toidulisandid FITS. Parima hinnaga toidulisandid Suurbritanniast." />