My cart

0 toode(t) - 0.00€
Salveiõli 50 mg kapslid N60 NB! Parim enne 01.12.17
Salveiõli 50 mg kapslid N60 NB! Parim enne 01.12.17
SALE

Salveiõli 50 mg kapslid N60 NB! Parim enne 01.12.17

Salveiõli toetab seedimist ja parandab suhkru metabolismi

5.50€ 13.20€ -58%
2 või enam 5.30€
3 või enam 5.20€
Koguse soodustus kehtib ainult e-poes

overview

Salveiõli abil saab lahendada mitmeid erinevaid probleeme, mälu parandamisest kuni aktiivse positiivse mõjuni bronhiidi puhul. Vähesed teavad, et õli kasulikud omadused on teada ju...
Maksudeta: 4.58€
Mudel: F0094
Saadavus: Laos

TALLINNA KAUPLUS AVATUD E - R 12:00 - 18:00

ÜLE 30€ OSTUDELE TASUTA TARNE SMARTPOSTIGA
ÜLE 40€ OSTUDELE TASUTA KLIENDIKAART

Salveiõli abil saab lahendada mitmeid erinevaid probleeme, mälu parandamisest kuni aktiivse positiivse mõjuni bronhiidi puhul. Vähesed teavad, et õli kasulikud omadused on teada juba ajaloost. Antud preparaat on loodud kasutades kaasaegseid tehnoloogiaid, kuid kasulikud omadused baseeruvad mitmesajandilisel praktilisel kogemusel.

Salveiõli: Suurepärane klassikaline ja selle kaasaegne kasutamine.

Kõige tuntumad vanaaja arstid, sellised nagu Hüppokraat, eeldasid, et salvei omab laia spektrit kasulikke omadusi. Nad kasutasid preparaate, mis olid loodud selle taime alusel, nagu profülaktilisi ja ravivahendeid. Nende effektiivsus on sõna otseses mõttes aja jooksul kinnitust leidnud.

Milliseid salveiõli kasulikke omadusi saab kasutada praktiliselt?

Täielik nimekiri antud preparaadi kasutusaladest on liiga laiaulatuslik, seetõttu toome välja vaid osa neist, märkides vastavuse inimorganismiga:

  • Vereringlus. Salveiõli on võimeline osutama puhastavat toimet veresoontes, mis aitab vererõhku normaliseerida.
  • Selle manustamise paraneb immuniteet, kuna on tugevdatud loomulikud kaitsemehhanismid. Eriti, paraneb lümfide funktsioneerimine.
  • Hingamine. Salveiõli aitab parandada tervise peale erinevate kopsuhaiguste, pronhiitide ja teiste puhul. Omab lahtistavat ja rahustavat toimet, pehmendab retsidiivseid reaktsioone.
  • Seedimine. Antud preparaat on võimeline aktiveerima seedeprotsesse ja ühtlasi rahustab maolimaskesta erinevaid ärritusi. Avaldab aktiivset toniseerivat toimet neerude ja maksa tööle.
  • Salveiõli – hea preparaat normaliseerimaks ja korrekteerimaks menstruaaltsüklit. Kasutatatkse ka genitaalse herpese ja teiste suguhaiguste raviks.
  • Nahk. Antud preparaat aktiviseerib taastusfuntsiooni peale lõikehaavade ja teiste nahakahjustuste puhul. Parandab verehüübivust.
  • Salveiõli vähendab valutundlikust, mis on esile kutsutud artriitide, reumade ja teiste operatiiv-liikumis aparaadiga.

Salveiõli manustamine

See preparaat on universaalne, mistõttu on lubatud kasutada seda erinevatel meetoditel. Meie preparaat on kapslites, mida peaks manustama 1 kord päevas.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Toidulisandid

Has no item to show!

| Toidulisandid FITS. Parima hinnaga toidulisandid Suurbritanniast." />