My cart

0 toode(t) - 0.00€
BCAA 2:1:1 Aminohapete kapslid N60 NB! Parim enne 01.12.17
BCAA 2:1:1 Aminohapete kapslid N60 NB! Parim enne 01.12.17
SALE

BCAA 2:1:1 Aminohapete kapslid N60 NB! Parim enne 01.12.17


8.00€ 22.80€ -65%

overview

Need on kaasaegsed kapslid, mis sisaldavad BCAA aminohappeid (250 mg L-leucine, 125 mg L-isoleucine, 125 mg L-valine), mis on välja töötatud kogenud spetsialistide poolt, kes on lo...
Maksudeta: 6.67€
Mudel: F0103
Saadavus: Laos

TALLINNA KAUPLUS AVATUD E - R 12:00 - 18:00

ÜLE 30€ OSTUDELE TASUTA TARNE SMARTPOSTIGA
ÜLE 40€ OSTUDELE TASUTA KLIENDIKAART

Need on kaasaegsed kapslid, mis sisaldavad BCAA aminohappeid (250 mg L-leucine, 125 mg L-isoleucine, 125 mg L-valine), mis on välja töötatud kogenud spetsialistide poolt, kes on loonud mitmeid effektiivseid toidulisandeid. Antud preparaadis on valitud eriline kooslus ja konsentratsioon aminohappeid. See tagab organismi hea omastamise kasulike komponentide suhtes, positiivsete tulemuste kiire saavutamise. Erliselt tasub märkida, et BCAA manustamine aitab intensiivistadaproteiinide moodustumist, mis kiirendab lihasmassi kasvu.

Erilised aminohapped: peamised võimalused ja täiendavad eelised

BCAA – on aminohapped nn "laialiulatuvad ketid" Need said sellise nime oma keerulise struktuuri pärast. Vajalik on rõhutada, et selliseid aminohappeid pole inimorganismil teistest keemilistest ühendustest. Nende peamiseks eesmärgiks on lihaskasvu soodustava keskkonna loomine ja ühtlasi rakkude kaitsmine lagunemise eest.

Toome ka antud preparaadi täiendavad eelised:

  • Siin on kasutatatud valik neid aminohappeid, mis on vajalikud ülalmainitud fuktsioonide täitmiseks. Nende hulk vereplasmas on umbes 40% kõikidest antud grupi ühenditest.
  • Kooslus L-leucine, L-isoleucine ja L-valine mõõdetakse valemi järgi "2:1:1". See on valitud nii spetsiaalselt, selleks, et inimene saaks vajaliku koguse kasvuks ja lihastoonuse kaitseks tavapärase manustamisega.
  • BCAA on välja töötatud, kui täiuslikum vahend preparaadi alusel, mis on praktikas kontrolitud. Selle formaat, kapslites, on mugavam võrreldes pulbriga. See kergendab säilitamist ja manustamist, õiget doseerimist, transporti.
  • See kogum aminohappeid laialiulatuvaid kette on edukalt kasutuses nii asjaarmastajate ja proffesionaalide poolt. Suurendab treeningprotsesside effektiivsust ja lubab kiiresti kasvatada lihasmassi ilma kudesid vigastamata.

Manustamise metoodikad

BCAA aminohappeid manustatakse kapsli kujul kuni 6 tk. päevas. Lubatud on manustamine nagu enne treeninguid, nii ka otse treeningprotsessi ajal nng ka igapäevase manustamisena.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Toidulisandid

Has no item to show!

| Toidulisandid FITS. Parima hinnaga toidulisandid Suurbritanniast." />