My cart

0 toode(t) - 0.00€
Hõlmikpuu 180 mg kapslid N60
Hõlmikpuu 180 mg kapslid N60
SALE

Hõlmikpuu 180 mg kapslid N60

Ginkgo Biloba - aitab kaitsta keha vabade radikaalide ja oksüdatiivse stressi eest

6.50€ 10.80€ -40%
2 või enam 6.20€
3 või enam 6.10€
Koguse soodustus kehtib ainult e-poes

overview

See preparaat on loodud naturaalsest toorainest, jäänuktaime Ginkgo Biloba lehtedest. Temas sisaldub suur hulk erinevaid bioflavonoide, alkaloide, happeid ning teisi aktiivseid ühe...
Maksudeta: 5.42€
Mudel: F0028
Saadavus: Laos

FITS.EE JAGAB JÕULUKINKE 14.12 - 01.01

KÕIK TELLIMUSED ÜLE 10€ JÕUAVAD KOHALE KOOS JÕULU KINGITUSEGA!

TOIDULISANDITELE KEHTIB LISASOODUSTUS KUNI -75%

SOODUSTUSE SAAMISEKS SISESTA JOULUD2018 KOOD OSTUKORVI SODUSKUPONGI LAHTRISSE!

Mitte ületada soovitatud päevast annust. Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes. Lastele ainult arsti soovitusel! Mitte kasutada tasakaalustatud ja täisväärtuslikku toidu asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida toatemperatuuril, kuivas, valguse eest kaitstult.

See preparaat on loodud naturaalsest toorainest, jäänuktaime Ginkgo Biloba lehtedest. Temas sisaldub suur hulk erinevaid bioflavonoide, alkaloide, happeid ning teisi aktiivseid ühendeid, mikroelemente, vitamiine. See keeruline koostis seletab mõju laialdast spektrit. Ta parandab arterite toonust, tõstab vastupanuvõimet stresside ning muude negatiivsete faktorite vastu. Tema abil on võimalik parandada aju verevarustust, mis avaldab positiivset mõju mälule.

PREPARAADI MÕJUVAD KOMPONENDID

Toome välja mõned kasulikud Ginkgo Biloba koostisosad:

  • Flavonoidide glükosiidid on efektiivsed antioksüdandid. Nad vähendavad efektiivselt vabade radikaalide kontsentratsiooni, mis avaldab vajalikku pärssivat mõju destruktiivsetele oksüdeerimisprotsessidele. Iseäranis tagavad nad askorbiinhappe kaitse ning parandavad immuunsüsteemi funktsionaalset olekut. Antud glükosiidide grupp moodustab komplesseid keemilisi ühendeid koos mangaani, vase ning teiste metallide ioonidega, mis on kasutusel erinevates sünteesiprotsessides.
  • Seleen on üks kõige olulisem koostisosa antioksüdantse kaitse tagamisel. Tema piisav kogus on hea profülaktiktika ning ta hoiab ära ohtlikud haigused. Piisaval seleeni kontsentratsioonil viib organism intensiivselt organismist välja raskeid metalle ja teisi kahjulikke aineid.
  • Magneesium on vajalik koostisosa paljudes inimorganismi bioloogilistes ning keemilistes protsessides. Ta parandab närvisüsteemi ning südame-veresoonkonna töövõimet. Tema olemasolu kiirendab lihaskoe taastumist, normaliseerib arteriaalset rõhku, tasakaalustab veresuhkru taset. Kui veres on piisavalt magneesiumi, siis väheneb väsimus peale raskeid füüsilisi pingutusi.
  • Bilobaliid stabiliseerib rakkudes olevat ATP sisaldust erinevate toidurežiimide puhul. Iseäranis  aitab ta ära hoida hüpoksia põhjustatud negatiivseid protsesse.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Toidulisandid

Has no item to show!