My cart

0 toode(t) - 0.00€
Guaraana kompleks 5 in 1 N60
Guaraana kompleks 5 in 1 N60
SALE

Guaraana kompleks 5 in 1 N60

Guaraana kompleks - energiat andev kompleks

12.50€ 29.16€ -57%
2 või enam 11.70€
3 või enam 11.60€
Koguse soodustus kehtib ainult e-poes

overview

Eriline kompleks, mis annab energiat: Guaraana kompleks 5 in 1 Kaasaegsed bioloogilised aktiivsed lisandid on tunnustatud mitmete ekspertide poolt, kui targa inimese menüü kohus...
Maksudeta: 10.42€
Mudel: F0089
Saadavus: Laos

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 12:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

PAE 74, KONTOR-LADU AVATUD ETTEHELISTAMISEGA +372 600 30 40.

Tellimusele saab järgi tulla Linnamäe tee 3 kaupluse lahtiolekuaegadel.

ÜLE 30€ OSTUDELE TASUTA TARNE SMARTPOSTIGA

Sisaldab kofeiini. Ei ole soovitatav lastele ega rasedatele. Mitte ületada soovitatud päevast annust. Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes. Lastele ainult arsti soovitusel! Mitte kasutada tasakaalustatud ja täisväärtuslikku toidu asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida toatemperatuuril, kuivas, valguse eest kaitstult.


Eriline kompleks, mis annab energiat: Guaraana kompleks 5 in 1

Kaasaegsed bioloogilised aktiivsed lisandid on tunnustatud mitmete ekspertide poolt, kui targa inimese menüü kohustuslik osa. Nende abiga saab täiendada organismi energiavarusid, viia läbi kaalu korrigeerimist, täita mitmeid profülaktilisi, tervistavaid ja isegi ravitoiminguid. See kompleks sisaldab endas rida olulisi eeliseid, mis on vajalikud paljudele kasutajatele.

Miks see kompleks on hädavajalik

Kompleksi kasutatatkse organismi energiavarude täiendamiseks. Peamine toimeaine, guaraana kontsentraat, kiirendab metabolismi, hüdrolüüsi protsessi. Kuid peab märkima ka selle taime teisi omadusi.
Esimest korda ilmus see Euroopasse 18 sajandil. Just siis tõi tuntud Saksa teadlane, botaanik ja loodusteadur Pullini selle ühelt reisilt Lõuna-Ameerikasse. Amazonase rajoonis kasutasid kohalikud indiaanlased selle erilisi omadusi kaua enne seda.
Guaraanat kasutati, kui suurepärast stimuleerivat ja toniseerivat vahendit, mis vähendas väsimust ja aitas vastu pidada pikkadele ja intensiivsetele pingetele. Seda effekti kasutatakse vastupidavuse suurendamiseks. Antud kasulikud omadused, aga ka metabolismi protsesside kiirendamine toimub suhteliselt suure koffeiini sisalduse tõttu taimes. Täheldame,et guaraanas on selle eriline liik. See avaldab 2 korda tugevamat mõju kui tavaline kohvi. Stimuleeriv effekt on pikem ja ka toimeaine imendumine seedetrakti on aeglasem.
See koffeiinisort ei avalda mao limaskestale ärritavat toimet, ega provotseeri kõrvaltoimeid. Peale guaraana tarvitamist on täheldatud spetsialistide poolt, et aju verevarustus on oluliselt paranenud. Mis omakorda viib kontsentratsiooni ja mälu paranemiseni.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Toidulisandid

Has no item to show!