Helista E - R 10:00 - 18:00

Green Coffee Bean MAX 6000 mg kapslid

-52%
36.00€
17.40€
2 või enam
16.50€
3 või enam
16.00€
Laost otsas
Mudel: F0087

0 arvamust


Green Coffee Bean - aitab piiritletud kalorisisaldusega dieedi puhul kaasa kaalulangetamisele ja kaalu kontrollimisele. 

 ilma suhkruta
 ilma konservandita
 ilma magusaineta
 ilma värvaineta
 ilma gluteeni

30 portsionit - 60 kapslit - 30-päeva kuur

Green Coffee Bean on looduslik toidulisand, mis esineb roheliste kohviubade ekstrakti kujul. Looduslik kohvikomponent on saadaval kapslites. Iga Green Coffee Bean'i kapsel sisaldab 6000 mg seda ainet. Sellisel kujul on preparaadi kasutamine ja doseerimine mugav.Kasulikud omadused Rohelised kohv...

Kirjeldus

Green Coffee Bean on looduslik toidulisand, mis esineb roheliste kohviubade ekstrakti kujul. Looduslik kohvikomponent on saadaval kapslites. Iga Green Coffee Bean'i kapsel sisaldab 6000 mg seda ainet. Sellisel kujul on preparaadi kasutamine ja doseerimine mugav.

Kasulikud omadused 

Rohelised kohvioad on võimas antioksüdant ja stimulant. Nende kasutamine aitab kiirendada ainevahetust. Stabiliseerib veresuhkru taset. Aitab nahavigastustel kiiremini paraneda.

Green Coffee Bean on soovitatav inimestele, kes jälgivad kaalu või tahavad kaalust alla võtta. Roheliste kohviubade tarbimine soodustab valgu imendumist ja kiirendab täiskõhutunde tekkimist.

Green Coffee Bean'i kasutamise kohta saadud tagasiside tunnistab selle kasulikust mõjust organismile. Toidulisandi orgaaniline koostis ei sisalda värvaineid ega säilitusaineid. 

Green Coffee Bean'i on kasutusjuhendi kohaselt vastunäidustatud järgmistel juhtudel:

  • individuaalne komponentide talumatus;
  • rasedus ja imetamine.

Green Coffee Bean on kahjutu ja seda võib kombineerida teiste ravivahenditega. Kui mitme preparaadi kombineerimisel tekib kahtlusi, tasub konsulteerida spetsialistiga.

Arvamused (0)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Sildid: Fitness toidulisandid, Vitamiinid sportlastele, Toidulisandid energia, Vitamiinid energia saamiseks, Kaalulangetamise toidulisandid, Toidulisandid kaalu langetamiseks

Koostisosad: Rohelise kohvioa ekstrakt (Coffea Arabica), paakumisvastased ained: mikrokristalne tselluloos, HPMC, magneesiumstearaat.

Soovitatav annus: 1 kapsel 2 korda päevas.

Teave allergeenide kohta: Võib sisaldada pähkleid, piima, kala ja soja.