Helista E - R 10:00 - 18:00

Glükoosamiin 1000 mg tabletid N90

-11%
16.90€
15.00€
Laos
Mudel: F0240

1 arvamust


Glükoosamiin suurendab keha tugevust intensiivse vaimse või füüsilise pingutuse ajal. Aitab hoida liigeste tervist. 

ilma suhkruta  ilma suhkruta
ilma konservandita  ilma konservandita
ilma magusaineta  ilma magusaineta
ilma värvaineta  ilma värvaineta
ilma gluteeni  ilma gluteeni

90 portsionit - 90 tabletti - 90-päeva kuur

Glükoosamiin moodustub inimkehas looduslikul teel ja see mängib võtmerolli kõhrkoe - liigeste jäiga sidekoe ehituses. See stimuleerib glükosaminoglükaanide (kõhre peamised struktuurikomponendid) tootmist ning tarnib kõhrkoesse ka väävlit, mis on vajalik selle ehitamiseks ja taastamiseks. Glükoosamii...

Kirjeldus

Glükoosamiin moodustub inimkehas looduslikul teel ja see mängib võtmerolli kõhrkoe - liigeste jäiga sidekoe ehituses. See stimuleerib glükosaminoglükaanide (kõhre peamised struktuurikomponendid) tootmist ning tarnib kõhrkoesse ka väävlit, mis on vajalik selle ehitamiseks ja taastamiseks. Glükoosamiin võib olla efektiivne osteoartriidi ravi ja selle arenemise aeglustamise juures. Selle haiguse põhjuseks on liigeste pidev kulumine, mis põhjustab põletikku, lagunemist ja lõpuks kõhre kadu. Koed, mis kõige enam saavad kannatada osteoartriidist, on liigesed, mis töötavad suue kaalulise koormusega, s.o. põlvede, puusade ja käte liigesed.

Glükoosamiini raviomadused.

  • See on efektiivne vahend osteoartriidi ravi jaoks.
  • Aitab valu minimeerida kauem kui traditsioonilised MSPVA-d (Mittesteroidsed põletikuvastased ained) ja neil on vähem kõrvaltoimeid.
  • Võib olla kasulik laste Crohni tõve ja haavandilise koliidi - kahe põletikulise soolehaiguse ravimisel, kui tavapärane ravi ei aita.
Arvamused (1)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Glucosamine 1000mg tablets N90 label

Ingredients: Glucosamine Sulphate 2KCl, Bulking Agent: Microcrystalline Cellulose, Gum Arabic, Anti-caking Agents: Silicon Dioxide, Magnesium Stearate.

Dosage: 1 tablet daily.

Allergen information: Contains Crustacean Shellfish.