Helista E - R 10:00 - 18:00

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

HAABERSTI 1, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

Glükoosamiin ja MSM tabletid N180

-64%
86.40€
30.90€
Laos
Mudel: F0333

0 arvamustilma suhkruta  ilma suhkruta
ilma konservandita  ilma konservandita
ilma magusaineta  ilma magusaineta
ilma värvaineta  ilma värvaineta
ilma gluteeni  ilma gluteeni

90 portsionit - 180 tabletti - 90-päeva kuur

Glükoosamiin moodustub inimkehas looduslikul teel ja see mängib võtmerolli kõhrkoe - liigeste jäiga sidekoe ehituses. See stimuleerib glükosaminoglükaanide (kõhre peamised struktuurikomponendid) tootmist ning tarnib kõhrkoesse ka väävlit, mis on vajalik selle ehitamiseks ja taastamiseks. Glükoosamii...

Kirjeldus

Glükoosamiin moodustub inimkehas looduslikul teel ja see mängib võtmerolli kõhrkoe - liigeste jäiga sidekoe ehituses. See stimuleerib glükosaminoglükaanide (kõhre peamised struktuurikomponendid) tootmist ning tarnib kõhrkoesse ka väävlit, mis on vajalik selle ehitamiseks ja taastamiseks. Glükoosamiin võib olla efektiivne osteoartriidi ravi ja selle arenemise aeglustamise juures. Selle haiguse põhjuseks on liigeste pidev kulumine, mis põhjustab põletikku, lagunemist ja lõpuks kõhre kadu. Koed, mis kõige enam saavad kannatada osteoartriidist, on liigesed, mis töötavad suue kaalulise koormusega, s.o. põlvede, puusade ja käte liigesed.

Glükoosamiini raviomadused

See on efektiivne vahend osteoartriidi ravi jaoks.

Aitab valu minimeerida kauem kui traditsioonilised MSPVA-d (Mittesteroidsed põletikuvastased ained) ja neil on vähem kõrvaltoimeid.

Võib olla kasulik laste Crohni tõve ja haavandilise koliidi - kahe põletikulise soolehaiguse ravimisel, kui tavapärane ravi ei aita.

Arvamused (0)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Toitumisalane teave

Portsjon: 2 tabletti
Portsjonid konteineri kohta: 90
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Glükoosamiinsulfaat 1000mg *
MSM 666mg *
Vitamin C 40mg 50%
Ingveri juur 66mg *
Mangaan 3.3mg 165%
Valge paju koor 66mg *
* Nutrient Reference Value

Koostisosad: Glükoosamiinsulfaat, metüülsulfonüülmetaan, askorbiinhape (97%), Ingveri juur (5% ingveroole), mangaansulfaat (monohüdraat), valge paju koor, täiteaine: mikrokristalne tselluloos, paakumisvastased ained: (magneesiumstearaat, ränidioksiid), stabilisaator: kroskarmelloosnaatrium, tableti kate: (hüpromelloos, polüvinüülalkohol), steariinhape.

Allergeenid: Allergeenid puuduvad.