My cart

0 toode(t) - 0.00€
Kaltsium 800 mg + D-Vitamiin 200 iu tabletid N60
Kaltsium 800 mg + D-Vitamiin 200 iu tabletid N60
SALE

Kaltsium 800 mg + D-Vitamiin 200 iu tabletid N60

Kaltsium on vajalik tervete luude ja hammaste säilitamiseks

8.00€ 12.72€ -37%
2 või enam 7.50€
3 või enam 7.40€
Koguse soodustus kehtib ainult e-poes

overview

Kaltsiumi ning D3-vitamiini kombinatsioon on kokku pandud spetsiaalselt. Ta lubab luua tugevdava kumulatiivse efekti. Sel viisil on võimalik tagada inimorganismi vajalike ainete õi...
Maksudeta: 6.67€
Mudel: F0002
Saadavus: Laos

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 12:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

PAE 74, KONTOR-LADU AVATUD ETTEHELISTAMISEGA +372 600 30 40.

Tellimusele saab järgi tulla Linnamäe tee 3 kaupluse lahtiolekuaegadel.

ÜLE 30€ OSTUDELE TASUTA TARNE SMARTPOSTIGA

Mitte ületada soovitatud päevast annust. Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes. Lastele ainult arsti soovitusel! Mitte kasutada tasakaalustatud ja täisväärtuslikku toidu asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida toatemperatuuril, kuivas, valguse eest kaitstult.

Kaltsiumi ning D3-vitamiini kombinatsioon on kokku pandud spetsiaalselt. Ta lubab luua tugevdava kumulatiivse efekti. Sel viisil on võimalik tagada inimorganismi vajalike ainete õige koguse laekumise. Proportsionaalne koostisosade suhe on hoolikalt kokku pandud teaduslike uuringute ning laboratoorsete katsete alusel. 

Peamiste komponentide kasu:

Toome välja mõningad funktsioonid, mida sooritab inimorganism neid koostisosi rakendades:

  • Kaltsium – kõigi liikumis- ja tugielundkonna komponentide alus. Temast moodustuvad luulised koed. Tema protsentuaalne sisaldus määrab nende vastupidavuse, tiheduse, struktuuri ühtluse ning vastupidavuse rasketele koormustele. Kaltsium on kohustuslik sadade ensüümide komponent. Ta on vajalik normaalseks immuunsüsteemi ning südame-veresoonkonna süsteemi tööks. Iseäranis lubab piisav kogus ainet veres normaliseerida arteriaalset vererõhku.
  • Spetsialistid kasutavad tihti D3-vitamiini koos kaltsiumiga. Asi on selles, et just selline kooslus tagab teiste ainete efektiivse kohaletoimetamise luulistesse kudedesse. See vitamiin muudab organismis kaltsiumi omastamise intensiivsemaks. Ta tekib organismis päikesevalguse mõjul, kuid päikese valgust võib olla ebapiisavalt.

Õige preparaadi kasutamine

Kaltsium + D3-vitamiini kasutavad tihti sportlased. See preparaat aitab neil tugevdada luustiku ning pidada vastu rasketele pingutustele traumadeta. Sellist ainetekooslust kasutatakse luumurdudest taastumise kiirendamiseks, teistes situatsioonides siis, kui on vaja taastada kaltsiumi kontsentratsiooni. Iseäranis soovitatakse teda vanuseliste muutuste ning osteoporoosi haiguste puhul, kui esineb luude hõrenemine ning väheneb nende püsivus. Selliseid negatiivseid muudatusi on näha ka alkoholi kuritarvitamisel ning ainevahetusprotsesside häirumisel.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Toidulisandid

Has no item to show!