My cart

0 toode(t) - 0.00€
Seleen + Tsink kompleks N60
Seleen + Tsink kompleks N60
SALE

Seleen + Tsink kompleks N60

Seleen parandab juuksekasvu, küüntekasvu ja soodustab immuunsüsteemi toimimist

7.60€ 18.24€ -58%
2 või enam 7.19€
3 või enam 7.09€
Koguse soodustus kehtib ainult e-poes

overview

See kompleksne preparaat on loodud hoolikalt valitud komponentidest. See laseb kiiresti ja kasutajale mugavalt täita ainete varusid, mis on vajalikud inimorganismi normaalseks funk...
Maksudeta: 6.33€
Mudel: F0101
Saadavus: Laos

NB! SUVEL OLEME AVATUD E, K, R 10:00 - 18:00
ÜLE 30€ OSTUDELE TASUTA TARNE SMARTPOSTIGA
ÜLE 40€ OSTUDELE TASUTA KLIENDIKAART

Mitte ületada soovitatud päevast annust. Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes. Lastele ainult arsti soovitusel! Mitte kasutada tasakaalustatud ja täisväärtuslikku toidu asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida toatemperatuuril, kuivas, valguse eest kaitstult.

See kompleksne preparaat on loodud hoolikalt valitud komponentidest. See laseb kiiresti ja kasutajale mugavalt täita ainete varusid, mis on vajalikud inimorganismi normaalseks funktsioneerimiseks, kuid ei sünteseeru ise.

Seleen, selle tähendus ja funktsioonid

Antud aine – olulisem osa inimorganismi antioksüdantses kaitses, mis ei lase ilmuda onkoloogilistel ja teistel ohtlikel haigustel. Seleeni võimete lisafunktsioonid:

  • Tugevdab immuniteeti ja aitab säilitada töövõimet pikema aja jooksul.
  • Seleeni konsentratsiooni piisava koguse korral ei kogune organismi ohtlikke segusid, selliseid nagu raskemetallid. Seda kasutatakse praktikas, kui preparaat, mis kaitseb nikotiinimürgituse, heitgaaside ja ülejäänud kahjulike jääkainete eest.
  • Seleen – suurepärane profülaktiline vahend. Tõendatud on selle kõrge effektiivsus seoses südame veresoonkonna ja suhkruhaiguse suhtes. Aitab pärssida enneaegse vananemise ilminguid.

Tsingi puudumise ilmingud ja selle vajalikus inimorganismile.

Närvisüsteemi ärrituvus. Mälukaotus. Liiga tihedad infektsioonhaigused. Halb ja pikaajaline haavade paranemine. Küünte lagunemine. Mustpeade ilmumine ja juuste väljalangemine. Meeste impotentsus ja noorukite aeglane suguline küpsemine. Kõik loetletud tunnused võivad olla märgiks tsingi puudumisest organismis ja selle spetsialiseeritud preparaadina manustamise vajalikusest.

Tsink on mitmete keemiliste ja funktsionaalsete inimorganismi protsesside hädavajalik komponent, seetõttu loetleme ainult peamised ülesanded, mis edukalt lahenevad selle osalusega:

  • Immuunsüsteemi normaalne töövõime. Kaitse viiruste eest, bakterite, kahjulike ja haigusitekitavate mikroorganismide eest.
  • Kasv ja järgnev õige rakkude areng
  • Valkude sünteesi protsessid
  • Haavade ja traumade paranemine
  • Lõhna ja maitsemeele töö
  • Silmakristalli läbinähtavuse selgus
  • Suguelundite korralik ja harmooniline töö ning arenemine.

Kuidas antud kompleksi õigesti kasutada

Toidulisandite kasutamine ei asenda täisväärtuslikku toidukorda. Kuid just selline tehnoloogia tagab inimorganismi funktsionaalse töö.

Kompleks Seleen + Tsink antud doseeringus tuleb manustada söögikorra ajal, 1-2 tabletti päevas, juues peale suure koguse vett. Kogu manustamistsükkel on 30 päeva. Seda võib kasutada 2 kuni 3 korda aastas, või kuulata spetsialisti nõuandeid.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Toidulisandid

Has no item to show!