Firmast

FITS OÜ

Alates 2012. aastast esindab ettevõte FITS edukalt Eesti turul tänapäeva bioteraapia kõrgefektiivseid tooteid, mis on välja töötatud Ühendkuningriigi tervisliku toitumise juhtivates laborites. Selle aja jooksul on ettevõte ennast vitamiinide, mineraalainete ja toidulisandite turul kindlalt tõestanud ning on pälvinud nii tarbijate kui spetsialistide usalduse.

Oma peamised jõud suunab ettevõte FITS toidulisandite valdkonna tarbijaeelistuste uurimisele. Ettevõte uurib konjunktuuri pidevalt ja koheselt reageerib turunõudlusele. Me uuendame meie valikut regulaarselt ning lisame uusi teadusarengu leiutisi. Lõppkokkuvõttes saab meie klient toote, mis on loodud spetsiaalselt tema jaoks ning kehastab endas viimased saavutused tervisliku toitumise ja kõrgtehnoloogia valdkonnas.

Meie missioon – rahva tervise eest hoolitsemine ja elukvaliteedi parendamine. Me importime ja realiseerime suure koguse uue põlvkonna vitamiini-mineraalainete ja taimsete biokomplekse, mis aitavad meie tarbijatele olla täis energiat ja tunda elurõõmu igas vanuses. Loodame väga, et kasvab Eesti inimeste arv, kes soovivad ja oskavad oma tervise eest hoolitseda. Ettevõte FITS teeb kõik endast oleneva ja aitab oma klientidele tunda end hästi ning näha välja veelgi paremini!


Meie prioriteedid on:


Tootmise kvaliteet

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele - GMP (Good Manufacturing Practices).

Toodete kvaliteet

FITS preparaadid põhinevad looduslikel bioaktiivsetel ainetel: vitamiinidel, mineraalidel ja ravimtaimede ekstraktidel, mis on valitud optimaalsetes kogustes ja kombinatsioonides. FITS tooted on läbinud kliinilisi ja laboratoorseid uuringuid ning on soovitatud kasutamiseks.

Individuaalne lähenemine

FITS tooted on töötatud välja arvestades rahva soo, vanuse, individuaalsete vajaduste ja toitumisharjumustega, mis annab võimaluse valida biokomplekse iga pereliikme jaoks individuaalselt.

Kõrge teeninduse tase

Põhjaliku teave koostise, toimemehhanismi, näidustuste, vastunäidustuste ja kasutamismeetodi kohta saate meie kodulehelt ning samuti esitades oma küsimused firma konsultandile e-mailiga info@fits.ee


FITS OÜ

Registrikood: 12762608 

KMKR nr: EE101835365

Swedbank EE602200221061806886

Aadress: Pae 74 13620 Tallinn Estonia

TEL: +(372) 600-30-40

Sildid:Firmast