(+372) 600-30-40
Helista meile E - R 12:00 - 18:00

Kvaliteetsed toidulisandid Britist
Parimad hinnad!
Pidevalt %-kampaaniad
Tarneaeg 1-2 päeva

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 12:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

ÜLE 30€ OSTUDELE TASUTA TARNE SMARTPOSTIGA

D-Vitamiiniga tooted

Toidulisandid vitamiin-D3-ga: kindlus suurepärases luude seisundis 

Vitamiin-D3 nimetatakse „päikeseliseks“, kuna korraliku elemendi varu saab inimene päikese alt. Suvel pole vitamiin-D3 varusid vaja täiendada, kuid hämaratel aastaaegadel täiendavad elemendi varusid toidulisandid D3-vitamiiniga. Kasuliku elemendi doosi peaks arvestama individuaalselt, kuna vitamiini soovitatakse nii vastsündinutele kui ka täiskasvanud inimestele. FITS koduleheküljel on vaid kvaliteetsed turvalised kompleksid, mis sisaldavad D3-vitamiini, et ennetada profülaktiliselt mitmeid haiguseid.

Loe edasi...Milliseid probleeme ennetavad toidulisandid D-vitamiiniga?

 Iseenesest pole vitamiin „ehitusmaterjaliks“. Tema peamine eripära on kiirendada kasulike mikroelementide ja mineraalide toimet. Õige D3-vitamiiniga toidulisandite tarvitamine tagab:

ainevahetuse töö; Luukoe varustamine kaltsiumiga (rahhiidi ja osteoporoosi profülaktika); Immuunsüsteemi tugevdamine; Ennetab krambi sündroomi vastsündinutel; Taastab naha kaitsekesti; Vähendab luude pehmenemise riski lastel ja täiskasvanutel.

Miks on oluline õigesti valida D3 sisaldavat kompleksi?

D3-vitamiiniga toidulisanditel praktiliselt pole vastunäidustusi (peale individuaalse talumatuse). Keeldude puudumine tarbimisel ei tähenda seda, et tohiks tarvitada suvalises koguses. Üledoos on osadel juhtudel ohtlikum kui defitsiit. Ööpäevase normi suurendamisel võivad tekkida allergilised reaktsioonid või isegi krambid. Seetõttu tasub tarvitada vitamiini vastavalt arsti soovitustele või osta valmis kompleksid, kus doos on paika pandud vastavalt organismi eripäradele.

Me oleme kindlad kodulehel olevas toodangus. Kõik D3-vitamiiniga toidulisandid on läbitestitud ja soovitatakse tarvitada. Helistage, et tellida kompleks täna ning et mitte muretseda organismi seisundi pärast. 

Teie ostukorv on tühi!