Helista E - R 10:00 - 18:00

LINNAMÄE TEE 3, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

HAABERSTI 1, KAUPLUS AVATUD E - R 10:00 - 20:00; L 10:00 - 15:00

B3-Vitamiin 500 mg (Niatsiin) kapslid

-48%
15.00€
7.80€
Laost otsas
Mudel: F0303

0 arvamust


Niatsiin mõjutab keha kaitset erinevate bakterite ja viiruste eest.

ilma suhkruta ilma suhkruta
ilma konservandita ilma konservandita
ilma magusaineta ilma magusaineta
ilma värvaineta ilma värvaineta
ilma gluteeni ilma gluteeni

30 portsionit - 30 kapslit - 30-päeva kuur

See toidulisand sisaldab B3-vitamiini B-vitamiinide rühmast, mida nimetatakse ka niatsiiniks. Niatsiini säilimine kapslites ei ole vähem kui 70% kogu kaalust. Selle aine puudus organismis võib põhjustada spetsiifilise haiguse, mida nimetatakse pellagraks.Niatsiin B-vitamiini kasulikkust saab tunda k...

Kirjeldus

See toidulisand sisaldab B3-vitamiini B-vitamiinide rühmast, mida nimetatakse ka niatsiiniks. Niatsiini säilimine kapslites ei ole vähem kui 70% kogu kaalust. Selle aine puudus organismis võib põhjustada spetsiifilise haiguse, mida nimetatakse pellagraks.

Niatsiin B-vitamiini kasulikkust saab tunda kohe ravikuuri algusest, au naturel koosneb paljudest erinevatest taimedest. Nende hulka võivad kuuluda näiteks tubakas, tomatid, kõrvitsad ja paljud teised. Niatsiin, mida tuntakse ka nikotiinhappena, omab püsivaid neurotroopseid, neuroprotektiivseid, antiarütmilisi ja paljusid muid toimeid.

Veidi rohkem teavet toimeaine kohta

Selle vitamiini tuvastas puhtal kujul 1867. aastal uurija nimega Hyber. Ta sai selle kroomhappega nikotiini nõrgenemise tagajärjel. Varsti pärast seda, 1873. aastal, kui see aine tuvastati nikotiini reageerimisel nitraathappega, anti sellele uus kaasaegne nimi. Kuid inimesed ei teadnud selleks ajaks aine omadustest palju.

Alles 1937. aastal tuvastati eksperimentaalselt asjaolu, et aine oli otseselt seotud pellagraga. Varem arvati laialdaselt, et selle põhjustas nn PP-vitamiini puudus. Kui katse käigus tõestati, et niatsiin ja PP-vitamiin on sama aine, hakati seda haiguse raviks edukalt tarvitama.

Toidulisandi peamised omadused

See vitamiin mängib olulist rolli inimese keha paljude ainerühmade ainevahetuses. Toidute hulgast leiate märkimisväärsel hulgal niatsiini rukkileivast, ubadest, mitmesugustest loomade maksadest, neerudest, tatrast. Toidulisandi peamiste omaduste hulgas on kõige tähelepanuväärsemad faktid, et see:

  • Osaleb rasvade, tärkliste, valkude, puriinaluste ainevahetuses.
  • See on aeroobse hingamise protsessis üks olulisemaid komponente.
  • Võtab aktiivselt osa glükoneogeneesist.
  • Vastutab otseselt naha, juuste ja küünte normaalse seisundi eest.
  • Normaliseerib tigroidse aine tööd ajus, mis vastutab pikaajalise ja lühiajalise mälu eest.

Rääkides metaboolsetest protsessidest, mis viiakse läbi niatsiini osalusel, tuleb märkida, et selle koguarv on kaugelt üle paari tuhande. On sadu erinevaid kääritusi, mille aktiivsus, kontsentratsioon ja mõnikord isegi areng sõltuvad B3-vitamiinist.

Kokkuvõtteks võib öelda, et sellel ainel on oluline roll rakkude energias ja konstruktiivses ainevahetuses, samuti on see oluline oksüdeerija, millel on suur mõju keha kaitsele erinevate võõraste sissetungijate (bakterid, viirused ja valguosakesed jne) eest.

Kuidas B3-vitamiini niatsiini võtta?

Ravikuur sõltub ravi algusest. Nii näiteks peavad pellagra all kannatavad inimesed sellist toidulisandit kogu elu jooksul võtma.

Enamasti viiakse ravi läbi monoteraapia skeemi järgi. Õhtusöögi või lõunasöögi ajal võetakse kapsel rohke veega (kuni 250 ml). Oluline on võtta see kapsel täpselt toidu imendumise protsessis, sest see tagab kompleksi kõige sisukama ja tõhusama töötlemise, imemise ja jaotamise seedetraktis.

Kes saab seda kompleksi tarbida?

See kompleks sobib hämmastavalt neile, kes soovivad minimaalsete vahendite, aja ja muude ressursside abil taastada naha normaalse ja loomuliku välimuse. Kuid see kompleks ei ole mõeldud ainult inimestele, kellel on probleemne nahk, vaid see sobib ka nendele rühmadele:

  • Eakad inimesed, kellel on mälu, kõne või muud ülemiste kognitiivsete funktsioonide häired.
  • Inimesed, kes kannatavad ebaproportsionaalse stressi all.
  • Inimesed, kes on aktiivsed.
  • Neile, kes tunnevad püsivat kroonilist väsimust.
  • Taimetoitlased või veganid.

Kompleks on hämmastav igas vanuses, soost ja elukohaga patsientide jaoks. Eraldi kategooriad, kellele see on vajalik geograafilise asukoha, erinevate toitumisprobleemide ja muude tegurite tõttu, võivad niatsiini võtta veidi suurtemates annustes. See on vajalik B3-vitamiini puuduse asendamiseks, mis võib olla põhjustatud paljudest teguritest.

Mida kiiremini alustate selle toidulisandi võtmist, seda kiiremini tunnete endas kõiki niatsiiniravi kasusid. Ärge unustage seda vajalikku ainet ja ostke see võimalikult kiiresti. Pidage meeles, et tervis tuleb ennekõike!

Arvamused (0)
Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Toitumisalane teave

Portsjon: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
B3-Vitamiin 500mg 3125%
* Nutrient Reference Value

Koostisosad: Niatsiin, kapsli kest: želatiin.

Allergeenid: Allergeenid puuduvad.