(+372) 600-30-40
Helista meile E - R 12:00 - 18:00

5-HTP 100 mg kompleks tabletid

-50%
20.00€
10.00€
Laos
Mudel: F0230

0 arvamust

Kompleks 5-HTP on aminohappe trüptofaani ja B6-vitamiini derivaat.

 ilma suhkruta
 ilma konservandita
 ilma magusaineta
 ilma värvaineta
 ilma gluteeni

30 portsionit - 30 tabletti - 30-päeva kuur

Kompleks 5-HTP on aminohappe trüptofaani ja B6-vitamiini derivaat. 5-HTP leidub veiseliha- ja piimatoodetes. Kuid selle vaegus võib esineda isegi õige toitumise korral. 5-HTP kasutamise näidustused5-HTP kompleksi kohta saadud tagasiside kinnitab selle tõhusust:võitluses unetusega;kaalulangetami...Kompleks 5-HTP on aminohappe trüptofaani ja B6-vitamiini derivaat. 5-HTP leidub veiseliha- ja piimatoodetes. Kuid selle vaegus võib esineda isegi õige toitumise korral. 

5-HTP kasutamise näidustused

5-HTP kompleksi kohta saadud tagasiside kinnitab selle tõhusust:

  • võitluses unetusega;
  • kaalulangetamisel;
  • tugevate peavalude korral;
  • depressiivsetes seisundites.

Kompleksi 5-HTP tabletid stimuleerivad serotoniini tootmist. See hormoon vastutab unekvaliteedi ja meeleolumuutuste eest.  

Toidulisandi manustamine vähendab peavalu intensiivsust ja vähendab selle esinemissagedust. Ta aitab vabaneda meeleolumuutustest, agressiivsusest, närvilisusest. 5-HTP kompleks kapslite manustamine võib mõjutada kaalu ja täiskõhutunnet söömise ajal.  

Vastunäidustused ja kõrvaltoimed

Kõrvaltoimete oht on üsna väike. Siiski 5 HTP kompleksi kasutusjuhendi kohaselt ei välistata nende esinemist. Seetõttu peaks toidulisandit manustama spetsialisti järelevalve all.

5-HTP kompleksi vastunäidustused hõlmavad komponentide individuaalset talumatust, lapse vanust.

Kust osta

5HTP komleksi saab osta meie kodulehelt.

Hulgimüügi korral suur allahindlus!

Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Sildid: Vitamiinid ajule, Aju vitamiinid, Toidulisandid ajule, Vitamiinid närvisüsteemile, Toidulisandid närvisüsteemile, Antistress kapslid ja vitamiinid, Stressi vastu vitamiinid, Toidulisandid stressi vastu

Koostisosad: L-trüptofaan,  5-hüdroksütrüptofaan, püridoksiinvesinikkloriid, paakumisvastased ained: kaltisumfosfaat, mikrokristalne tselluloos, magneesiumstearaat, ränidioksiid, steariinhape, kapsel (HPMC, glütseriin, carnauba vaha.

Soovitatav annus: 1 tablett päevas.